Eski yönetimden yeni yönetime! 'Beşiktaş'ı mı, Fenerbahçe'yi mi yönetiyorsunuz?'

Sosyal medyada "çantacı fenomenler" aracılığıyla bir iddia ortaya atıldı. O iddiaya göre Beşiktaşlı yöneticiler Halil Umut Meler'i suçluyordu.

HAKEME TEPKİ GÖSTEREN YÖNETİCİ KİM?

Beşiktaş-Galatasaray maçında sahaya bir su atıldığında yardımcılarının yanına gidip anons isteyen Halil Umut Meler, Trabzonspor-Fenerbahçe maçında kıyamet koparken niye izledi? Sahaya onca şey atıldı. Sular, meşaleler... Çifte standardı tüm Türkiye gördü. O yöneticinin adı verilmedi. Ancak Kaan Şakul olduğu iddia edildi.

SOSYAL MEDYADA ORTAYA ATILAN İDDİANIN KAYNAĞI KİM?

Son dönemde Beşiktaş'ın Fenerbahçe'nin dümen suyuna gittiğine dair iddiaların olduğu bir ortamda "çantacı fenomen" tarafından yapılan manipülasyon eski yöneticilerin tepkisini çekti.

ESKİ YÖNETİCİ BU KİŞİNİN ORTAYA ÇIKMASINI İSTEDİ

Eski yöneticilerden Seyit Ateş hangi Beşiktaşlı yönetici söylediyse ortaya çıkmasını talep etti. Açıklamaya da sert tepki gösterdi. Şu soruyu sordu.

'Beşiktaş-Galatasaray maçından sonra Meler'e tek sözle tepki göstermeyenler şimdi kalkmış Trabzonspor maçında yaşananlarla ilgili Fenerbahçe ağzıyla konuşuyor. Bu yönetim Fenerbahçe'nin haklarını savunmak için mi var, yoksa Beşiktaş'ın haklarını savunmak için mi?'

| Fotospor