Gökhan Keskin şu ifadeleri kullandı: 

Çok çok güzel bir galibiyet oldu. Oynayabileceği en zor rakiplerden bir tanesiydi. Dinamo Kiev savaştan dolayı bütün maçlarını Polonya'da oynuyordu. İlk defa Lucescu'dan dolayı iç saha avantajını kullanmak için Romanya'da oynadı. Seyirci avantajı sağlamak için. Maça da iyi hazırlanmışlardı çünkü daha önce Beşiktaş'ı çalıştırmış, Lucescu şampiyon olmuş Beşiktaş'la burayla ilgili anıları da var. Ona karşı kendini göstermek, ispat etmek, milli takımda da çalışmıştı, kendini ispat etmek için genele karşı.

İyi mücadele oldu. Dinamo Kiev'i tebrik etmek lazım. Beşiktaş bildiğimiz makine ayarlarında idi, Şenol Güneş klasik onbirini çıkarmıştı. İyi oyundan daha çok mücadelenin üst seviye olduğu bir maç oldu. İlk 30 dakika Beşiktaş istenileni bir türlü sahaya yansıtamadı. İlk yarının son 15 dakikasında oyuna biraz ağırlığını koydu, penaltı ile öne geçti o arada bir tane de kaçırdı.

İkinci yarı başlarken mecburen Masuaku değişikliği oldu, Bahtiyar oyuna girdi ilk defa Beşiktaş'ta bir resmi maçta giydi. Ardından beklemediği anda golü yedi. Sonrasında Omar Colley daha sevinirken kursağımızda kaldı derler ya hani öyle bir gol attı peşine ne olduğunu anlamadan gol yedik. 

2-2 olduktan sonra oyun ortada idi aslında esasında Beşiktaş'ta oyuncu değişikliğine gitti ve Rashica oyuna girdi, iyi bir zamanda oyuna girdi. Kadro boyuna değişti. Rashica topu çekti, pası vermeye çalıştı rakibe çarpan top Bahtiyar'a asist oldu. Bahtiyaır'ın golü ile hem Beşiktaş, hem de Türkiye istediği puanı aldı.

Bu galibiyetle birlikta avantajlı bir şekilde İstanbul'a dönüyor. Şenol Güneş'in bir belli 11'i var yeni gelen takviyelerle takıma destek verecektir. Muleka, Rashica değişikliğini bol bol bekliyorum.