Eyüp Yardımcı;
Beşiktaş'ta önümüzdeki sezon ve Avrupa maçları öncesinde transfer haberlerinde bir sürü isim geçiyor. Takım kurgusu, yapılanma adına bu isimler doğru isimler mi? Beşiktaş sizce lig ve Avrupa yolculuğu öncesinde nasıl bir yol izlemeli?

Hayri Ülgen;
Beşiktaş takımında şu anda transferler yapılırsa bile biraz geç kalmış olabilirler. 

Beşiktaş artık sezonu 1 Temmuz'da açacağına göre, maçlar  başlayacağına göre, bu sezonda Ağustos'da başladığı için erken transfer yapması gerekir ama görüyorum ki Beşiktaş'ta hala maddi sıkıntılarından dolayı Beşiktaş takımı transfer yapamıyor.

Teknik direktör geldi ama teknik direktörün bütçesinin Türkiye'de Beşiktaş'ın bütçesini bilmediği için neler yapamayacağını da bilemiyor. 

Şu anda Beşiktaş takımı transfer karşısında biraz geç kalmış olarak şunu söylemek istiyorum; bir an önce önüne herhangi bir şekilde etrafdaki parayı bulup da transfer yapamazsa gelen teknik direktöründe hiçbir etkinliğinin olmayacağını görüyoruz. 

Bugün Fenerbahçe ve Galatasaray takımlarının ne büyük transferler yaptığını ne kadar iyi bir takım olduğu şu anda oturmuş bir kadrosu olduğunu görüyorruz. Beşiktaş'ın hala oturmuş bir kadrosu yok. Eldeki futbolcuları da satamadı, sıkıntılar çok büyük onun için Avrupa yolculuğunu da düşünürsek, maçların başlayacağını düşünürsek Beşiktaş bir an önce iyi transferler yapması lazım, Beşiktaş'ın yapısına göre de futbolcu alması lazım.