Beşiktaş’ta transfer bitmemiş gibi duruyor...

Hollanda’dan 1908’in haberine göre, Feyenoord geçen Pazar FC Utrecht’i deplasmanda 5-1 yendi. Habere göre Beşiktaş'tan bir gözlemci, bu mücadeleyi izledi. Maç sırasında Feyenoord oyuncularının bazı isimleri dikkatle not edildi.

İLK ADAY MATS WİEFFER

Notlardan Türk kulübünün ağırlıklı olarak Mats Wieffer'a odaklandığı sonucu çıkarılabilir . 23 yaşındaki orta saha oyuncusu maça başladı ve 90 dakikayı tamamladı. Wieffer'ın 2027 ortasına kadar sözleşmesi bulunuyor ve şu anda tahmini piyasa değeri 15 milyon Euro civarında.

DİĞER ADAY GERNOT TRAUNER

31 yaşındaki Gernot Trauner'in uzun süredir Beşiktaş'ı etkilemeyi başardığı ortaya çıktı. Avusturyalı milli oyuncu bu sezon Feyenoord'un daimi kaptanı olacak. Merkezi savunma oyuncusunun 2026 ortasına kadar Rotterdam'da sözleşmesi bulunuyor. 5 milyon euro civarında piyasa değeri bulunuyor.

İKİ İSMİ DAHA GÖRMEK İSTEDİLER AMA OLMADI

Scout ayrıca Pazar günü Marcos López ve Alireza Jahanbakhsh için de hazırdı  ancak ikisi de oynamadı. Beşiktaş'ın Feyenoord oyuncuları için somut transfer adımı atmak için hala zamanı var. Türkiye'de transfer döneminin bitmesine yaklaşık 10 gün daha var. Bu süre zarfında her an herşey olabilir.

Kaynak: Fotospor