"Beşiktaş’ın Kasımpaşa maçı içerisinde yaptığı hücumlara baktığın zaman gerçekten yeni sezon için çok şey vaat etti. Kasımpaşa-Beşiktaş maçında kalite kazandı. Beşiktaş, Şenol Güneş ile belli bir yerden sonra çok keyifli ve tatlı bir sezon geçirdi. Bugün oynanacak olan Beşiktaş-Konyaspor maçında stadyumun ful olacağını düşünüyorum. Bence Beşiktaş bugün aynı tempolu, aynı aktif oyunu oynayan ve bol golle kazanan bir Beşiktaş bekliyorum. Konyaspor’unda çok bir hedefi kalmadığından bitse de gitsek havasındalar o yüzden ibre net Beşiktaş’tan yana."

"ATİBA İYİ Kİ BEŞİKTAŞ'A GELMİŞ"

"Atiba canımız ve ciğerimizdir. Atiba’yı sadece Beşiktaşlılar değil, herkes sever. Herhangi bir kulübün maçına gitsin, insanlar fotoğraf çekilmek için sıraya girer. Umarım Beşiktaş’ın kulübesinde, Beşiktaş’ın teknik ekibinde buralarda olmasını isterim. Atiba iyi ki Beşiktaş’a gelmiş, iyi ki izlemişim, iyi ki tarihe böyle bir adam geçecek."

"4 İSİM OMURGA OLARAK KALMALI"

"Beşiktaş’ın kalesinde Mert kesin olarak kalmalı. Gedson Fernandes’in kalması gerektiğini düşünüyorum. Forvette Aboubakar’ın burada olması gerekiyor. Takımın çimentosu sadece 11’in değil takımın çimentosu Cenk Tosun’un kalması gerekiyor. Bu 4 ismin Beşiktaş’ta omurga olarak kalması gerekiyor. Bu isimlerin yerine adam koymak çok kolay değil."