Siyah beyazlılar, transferi için yoğun uğraş verdiği ancak Roma'yı ikna edemediği Stephan El Shaarawy için yeniden hamle yapacak.

Beşiktaş'ta yeni sezon transfer çalışmaları şimdiden başladı.

BEŞİKTAŞ İKNA EDEMEDİ

Teknik direktör Şenol Güneş'in performansından memnun kalmadığı N'Koudou'yu göndererek bu bölgeye kaliteli bir yıldızı transfer etmek isteyen siyah-beyazlılar uzun süre Roma'da forma giyen El Shaarawy için uğraştı. Ancak Beşiktaş yönetimi İtalyan kulübünü ikna etmeyi başaramadı.

SEZON SONU BEKLENECEK

Siyah beyazlıların, El Shaarawy için yaptığı 2 milyon euro'luk teklif kabul görmeyince, sezon sonunun beklenmesine karar verildi.

HAZİRAN'DA YÜZ YÜZE

Mısır asıllı İtalyan oyuncuyla yapılan görüşmelerde olumsuz bir yanıt almayan yönetim, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan El Shaarawy ile Haziran ayında yüz yüze bir görüşme yapacak.

YAPILACAK TEKLİF

Kara Kartal'ın, lig bitmeden başarılı oyuncuyla ön anlaşma imzalayıp işini yaza bırakmadan deneyimli futbolcuyu kadrosuna katmayı amaçladığı ifade edildi. 30 yaşındaki El Shaarawy'ye, haziran ayında serbest kalır kalmaz seneliği 2.5 milyon eurodan 2+1 yıllık anlaşma teklif edeceği belirtildi.

Kaynak: Sabah