"AZ PARAYLA ÇOK İŞ"

"Kalecileri çok iyi bir kaleci. Farkını gösteriyor. Aferin İstanbulspor'a. Az parayla çok iyi işler yapıyorlar. Çok fazla para harcayıp, hiçbir şey yapayanlar var."

"BEŞİKTAŞ HAK ETMEDİ"

"90 dakikaya baktığımızda Beşiktaş bu maçı haketti diyemiyoruz. N'Koudou'ya bakıyorsun, ilk maçlarda azdı diyorduk bu oyuncuya ama şimdi yok ortalıkta. Galatasaray'daki Sacha Boey'i görüyorsunuz. Adam oynuyor. Bu hesaplar Valerien Ismael'den sorulur. Geçen seneden aldı bu takımı."

"ELLERİNİ OVUŞTURANLAR VAR"

"Hala takımda bazı şeyleri halledemiyorsa... zaten ellerini ovuşturan isimler var Beşiktaş'ta. Daha önce Trabzonspor'da vardı şimdi de Beşiktaş'ta var."

"GOL YİYECEĞİ BELLİYDİ"

"Takım oyunu oynaması lazım Beşiktaş'ın. Bir oyuncunun sakatlanmasıyla takım oyunu değişmez. Ben müneccim değilim ama o golü yiyeceğini biliyordum. Beşiktaş'ın içinde takımı yönlendirecek bir lider lazım. Eğer maç 2-1'se sen bu maçı kazanmalısın."

"BEŞİKTAŞ'I ÇOK ÖVÜYORDUK"

"Diyorlar ki 'Okan Buruk şanslı. Şans nasıl oluyor? Şans ceza sahasına girersen oluyor. Bu bir yerde şans değil. Piyongo bileti alırsan, çıkma ihtimali var. Ceza sahasına girersen de golü bulursun. Biz Beşiktaş'ı ilk haftalarda izlerken çok övüyorduk. Bu maçta 2-1'ken baskı yapıp 3. golü bulmalıydı."

"İSTANBULSPOR GICIK TOP OYNUYOR"

Maç 2-1'ken maç gidiyor. Belliydi ve ben bunu söylemiştim. Bunu çok fazla yapmaya başladılar. İstanbulspor gıcık top oynuyor, akıllı top oynuyor. Beşiktaş'ta Ghezzal farklı bir oyuncu. Onu kesinlikle arıyor. Ama Ghezzal olmazsa da ikinci, üçüncü planın olmalı.

"PRES YAPAMIYORLAR"

"Takımdaki kimyayı bozmadan takviye yapmalısın. İki tane çürük koyarsın bütün meyveler çürür. Beşiktaşlı oyuncular pres yapamıyorlar. Ahenkle oynamadıkları veya iyi çalışmakdıkları için sıkıntı yaşıyorlar."

"BU TAKIM ANTRENÖR, YÖNETİM GÖTÜRÜR"

"Bu tip takımlardan korkacaksın. Bu tip takımlar antrenör, yönetim götürür. Futbolcular daha fazla çalışmalıyız diyorlar. Demek ki iyi çalışmıyorlar. Az çalıştığınız da zaten belli. Allah çalışana yardım eder. İstanbulspor iyi çalışmış."

Duhuliye.com