İşte Cüneyt Kaşeler'in açıklamaları:

Beşiktaş’taki durumun daha önceki konuşmalarda da belirttiğimiz gibi buralara geleceği belliydi. Gerek taraftarın, gerek kamuoyunun beklentisini karşılayamayan Valerien Ismael vardı, tabi burada kamuoyunun beklentisi neydi tartışılır ama başından beri tartışılan bir figür haline gelmişti, sonuçlardan sonra da iş buraya geldi. 

Burada büyük ihtimalle Şenol Güneş ile devam edilecektir. Beşiktaş yolunda görüntü bu yönde. Tabi ki sorgulanması gereken daha 1 hafta 10 gün önce "Sonuna kadar teknik direktörümüzün arkasındayız, onunla birlikte görev süremizce birlikte olacağız" diyen Ahmet Nur Çebi’nin nasıl bir açıklama yapacağı. Elbette sonuçlara göre teknik direktörler gelir, gider bu çok sıradan bir şey ama yönetimlerin de söylediklerinin arkasında durması çok daha değerli. Acaba bir seçim kararı da alacak mı merak ediyorum Ahmet Nur Çebi, ama böyle bir şey olmayacağını hepimiz biliyoruz. 

Benim bu konuda söyleyeceğim şu; sayın Ceyhun Kazancı projelerle geldi, her basın toplantısında istikrardan bahsetti ama iki senedir kendisinin yaptığı hamlede bir istikrar göremiyoruz. Acaba onun tasarrufu ne olacak?

Duhuliye.com