İşte Domaç'ın açıklamaları..

''Beşiktaş'ın gündemi daha çok transfer odaklı.  Bu süreçte devre arası değil ama  uzun bir milli maç arası vardı. Bu süreçte yeniden yapılanma ya da eksik yerleri tamir etme konusunda Fernando santos'un çalışmaları olduğunu da vurgulamak isterim. 

Ghezzal'ın affedilmesi de biraz Fernando Santos'un isteği doğrultusunda oldu. Opsiyonu kaldırılmasaydı oynatamayacaktı. Santos oynatmak istediğini söyleyince , bu madde kalktı. Oyuncu da razı oldu ve bundan sonra oynayacak. 

Feyyaz Uçar'ın çok özel açıklamaları var. 4 ülkeden 4 oyuncuyla transfer görüşmelerinin devam ettiğini söyledi. Şimdi o 4 ülkeden 4 oyuncunun 3 ünü sizlerle paylaşacağım. Ama bir tanesi  ingiltere'den gelecek o Oyuncu konusunda henüz elimde bir net bilgi yok. Onu söyleyemeyeceğim. Ama şunları da vurgulayalım bunlar genellikle genç oyuncular. Tecrübeli oyuncu transferlerinin de gerçekleşeceğini söyleyebiliriz. 

 Hemen transferleri arka arkaya söylemek istiyorum. Marius Wolf'tan bahsedelim. Borus dortmund'un sağ beki. menajeriyle yapılan görüşmede olumlu sonuç alındı. Santos 28 yaşındaki oyuncuyu istiyor. 23 maçta bir asisti var ama gerçekten de çok çok değerli ve çok önemli bir oyuncu. Biliyorsunuz Onur ve Svensson  çok da olumlu
Işaretler vermedi. Fernando Santos bu oyuncunun transferini istiyor. 

Wol

Samet Aybaba yurt içinde arayışlara devam ediyor. Yurt içindeki arayışlardan biri daha önce gündeme getirdiğim bir isim vardı. Onunla ilgili görüşme trafiğinin başladığını söyleyelim. Kasımpaşa'nın sol bek ve stoperi Yasin Özcan'dan bahsediyoruz. Yasin Özcan 2026'ya kadar sözleşmesi olan bir oyuncu.  Bu sezon 33 maçta 2 gol 1 asist ile oynadı. Aynı zamanda Ümit Milli Takımımızın da oyuncusu. Samet Aybaba da onu çok yakından takip ediyor.

Yas-1

 Leopold Querfeld  var Avusturyalı. Hani Feyyaz Uçar'ın şu avusturya'dan bir oyuncu var dediği oyuncu stoper. 20 yaşında 1.90 Boyunda 30 maçta 3 gol 1 asisti var. Takip edilen oyunculardan biri bu. 

Leo

Gelelim ikinci oyuncuya. O bir Türk De Graafschap'tan gurbetçi futbolcu Başar Önal. Hollanda'da oynuyor ki Feyyaz Uçar Hollanda'dan da bir oyuncu var demişti. O da U19 Oyuncusu 27 maçta 7 golü 4 Asisti olan bir oyuncu, bir kanat oyuncusu. Onunla ilgili girişimlerin de yoğun bir şekilde devam ettiğini söyleyelim. Yani artık bunlar Feyyaz uçar'ın açıkladığı, bizim de işte istihbaratla ulaştığımız isimler.

Baş

Üçüncü isim Salih Şen. O da Bayern Münih'in 19 yaş kategorisinde oynayan bir oyuncu. Merkez orta saha oynuyor. O da Almanya'daki isim.

Sal-2

 Beşiktaş bir anlamda hem kendi altyapısından çıkarttığı oyuncuları hem de yurtışından getireceği yerli yabancı genç oyuncularla hem önümüzdeki sezonları oynamak hem de geleceğe yönelik yatırım yapmak istiyor. 

Samet Aybaba'nın Yurtçinde tespit ettiği iki isim var ki zaten onların da ciddi manada lige damga vurduğunu söyleyebiliriz ki Rey Manaj bunlardan bir tanesi. Ernes Muchi ile Arnavutluk milli takımda oynadıkları için onunla ilgili gerçekten de bir ön araştırma Muchi vasıtasıyla yapılıyor... Onu söyleyelim. 

Manaj

 Rey Manaj transfer edilecekler listesinin başında yer alıyor. Çünkü kariyerine baktığınız zaman Inter gibi Barcelona gibi  takımları görmüş bir oyuncudan bahsediyoruz. Gerçi Sivasspor teknik direktörü Bülent Uygun Onun için 15 milyon Euro istiyoruz Çok talibi var dedi ama  kimse öyle  27 yaşında bir oyuncuya 15 milyon Euro vererek Sivasspor'dan almaz diye düşünüyorum. ''