Gazprom ile yapılan sponsorluk görüşmelerinin sonuçsuz kalması sonrası, duhuliye.com olarak yaptığımız haberde, Beko'nun konuyla ilgili teklif vereceği bilgisini okurlarımıza ulaştırmıştık.

Haber sonrası geçen günlerde, Başkan Ahmet Nur Çebi'nin, Rahmi Koç ile görüşmeleri hızlandırdığı, yakın zamanda görüşmelerin şekilleneceği bilgisine ulaştık.

Beko ile yaşanan olumlu gelişmeler sonrası, daha önce bildirdiğimiz Emirates havayollarının teklifinin istenen rakamların çok altında kaldığını da okurlarımıza iletmiştik.

Ancak Emirates havayolları, yeni teklif ile Beşiktaş kulübünün kapısını tekrar çaldı. Bilgilerine başvurduğumuz kulüp yetkilileri henüz istenilen noktaya gelmese de, Emirates ile bir yola girildiğinin bilgisini verdi. Yapılan görüşmelerde henüz bir rakam konuşulmasa da, Beşiktaş istediği rakamı Emirates yöneticlerine bildirdi. Şimdi Emirates'in vereceği teklif merakla bekleniyor.

Beşiktaş yönetimi yıllık 7.5 milyon euronun altına bir anlaşma yapmaya niyetli değil. Bu rakamın altına gelen tekliflere kapıları hemen kapatıyor.

Bunun yanında ismini vermek istemedikleri 3. bir Türk markasıylada iritbat halinde olduklarını da dile getirdiler. Stat sponsorluğu konusunda kısa bir zamanda sonuç alınacağı gelen bilgiler arasında.

duhuliye.com / özel haber