Mustafa Özgür Sancar, Youtube kanalında Sinan Vardar'la yaptığı görüşmeyi aktarırken Beşiktaş'ta haziran ayında seçim beklendiğini aktardı.

Mustafa Özgür Sancar'ın açıklamaları şöyle:

"Beşiktaş'ta çok fazla gündem olmasa bile olağanüstü seçim gündemine girdiğinden bahsediyor. Sinan Vardar bugün Radyo Spor'da yaptığım programda canlı yayın konuğumdu. Dedi ki 'Hasan Arat'la konuştum. Seçimde kesin olarak aday olacağını söyledi bana diyor. Ve Beşiktaş'ın Haziran ayında seçim yapabileceğinden bahsediyor. Bu seçimde Hasan Arat'la Tevfik Yamantürk'ün adaylıklarının garanti olduğunu düşünüyor. Ama birkaç tane aday daha çıkabileceğini söylüyor. Ben de gözlemlerime istinaden söylüyorum sizlere, Beşiktaş böyle bir seçim havasına girmiş. Başkan Ahmet Nur Çebi elbette ki böyle bir ortamın olmadığını söylese bile o da biliyor, durumun farkında ve Beşiktaş'ta belli oluşumlar harekete geçmiş durumda. Olağanüstü bir seçim durumunda hazırlıklarını yapıyorlar."

"SEÇİM HAZİRANDA BEKLENİYOR" 

"Hasan Arat, Radyo Spor'da yaptığım programa da katılmıştı. Tam bir ay önce. Kendisi de seçim ortamı olmadığı için başkan adayı olacak mısınız sorusuna yanıt veremeyeceğini söyledi ama genel itibariyle başkan adaylığına sıcak baktığını söyledi. Ben çok uzun yıllardır, çeyrek asırdır Beşiktaş Kulübü'ndeyim ve Beşiktaş'ın bana vereceği görevlerden kaçmam diyerek mealen böyle söylüyorum, adaylık sinyalini de vermişti. Şimdi Sinan Vardar'a kesin olarak aday olacağını söylemiş. Beşiktaş'ta, en geç haziranda bir seçim olabileceğinden bahsediliyor. Bakalım süreç bize neyi gösterecek, bunu hep birlikte göreceğiz."