Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde, teknik sorumlu Burak Yılmaz yönetiminde gerçekleştirilen antrenman pas çalışmalarıyla başladı. Açma germe hareketleriyle devam eden antrenmanın basına kapalı bölümünde ise Bodo Glimt maçının taktik çalışmasının gerçekleştirildiği öğrenildi.

TAYFUR VE UMUT ANTRENMANDA YER ALMADI

Siyah-beyazlı ekipte arka adalesinden sakatlık yaşayan Tayfur Bingöl ve kalf kasında rahatsızlık bulunan Umut Meraş antrenmanda yer almadı.

Tedavileri tamamlayan Eric Bailly ve Salih Uçan ise takımdan ayrı olarak kondisyoner eşliğinde çalışma gerçekleştirdi. Bu iki oyuncunun Norveç'e götürülüp götürülmeyeceğine ise önümüzdeki saatlerde karar verilecek.

TAYYİP TALHA BİREYSEL ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR

Öte yandan geçen sezon yaşadığı sakatlık sonrasında uzun süre takımdan ayrı kalan Tayyip Talha Sanuç, takımdan ayrı olarak çalışmalarına devam ediyor. Teknik sorumlu Burak Yılmaz da antrenman öncesinde milli savunmacının durumuyla yakından ilgilendi.

Ayrıca Burak Yılmaz antrenman öncesinde Mert Günok, Cenk Tosun, Necip Uysal, Chamberlain ve Gedson ile de kısa süreli toplantılar yaptı.