Spor Toto Süper Lig'in 30. haftasını BAY geçen Beşiktaş'ta Romain Saiss ve Jackson Muleka'ya talip çıktı. Onur Bulut'un transfer edilmesiyle birlikte forma şansı bulmakta oldukça zorlanan Valentin Rosier'in de bonservisi belirlendi. İşte detaylar...

Monza, Rosier'den vazgeçmiyor

Fanatik'te yer alan habere göre; Kara Kartal’ın Cezayirli yıldız Rachid Ghezzal’ın sakatlanmasının ardından performansı düşen ve formasını Onur Bulut’a kaptıran Valentin Rosier ile İtalya Serie A takımlarından Monza’nın yakından ilgilendiği öğrenildi.

Rosier'in bonservis bedeli 5 milyon Euro

Çizme ekibinin sezon sonunda Fransız sağ bek için resmi teklif yapacağı bildirildi. Yönetimin Rosier için beklentisi ise 5 milyon Euro.

Al-Ahly, Muleka'nın transferi için Beşiktaş'la görüşüyor

Siyah-Beyazlılar’ın sezon sonunda yollarını ayırmayı planladığı Jackson Muleka için teklifler gelmeye devam ediyor. Kartal, ara transfer döneminde oyuncu için Mısır’ın Al-Ahly takımından 2.5 milyon Dolar’lık teklif almış ancak geri çevirmişti.

4 milyon Euro

Kuzey Afrika ekibinin bir kez daha Beşiktaş’ın kapısını çaldığı ve tarafların görüşmelere başladığı ifade edildi. Yönetimin, 4 milyon Euro teklif gelmesi halinde transfere onay vereceği belirtildi.

Katar kulüpleri Romain Saiss'in peşinde

Beşiktaş’ta Faslı yıldız Romain Saiss, sezon sonu için menajeriyle şimdiden İngiliz takımlarıyla temas halindeyken Katar kulüpleri de oyuncunun peşini bırakmıyor...

Yıldız isme, Arap yarımadasından 4 milyon Euro seviyesinde maaşlı teklifler geldiği kaydedildi. Oyuncunun, kararını sezon sonunda vereceği ifade edildi. Beşiktaş da Saiss için 4 milyon Euro talep ediyor.