Trendyol Süper Lig’in 11. haftasında Beşiktaş, Antalyaspor’a deplasmanda 3-2 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından teknik sorumlu Burak Yılmaz, Başkan Ahmet Nur Çebi ile toplantı yapacağını ve sonrasında görevi bırakabileceğini açıklamıştı.

Burak Yılmaz, Antalya’daki maç sonunda, “Şimdi buradan çıkınca konuşacağım. Küçük isteklerim olacak. Hayır derse ayrılacağım. Benim kimseden beklentim yok. Ben sabah akşam burada çalışıyorum. Ben kendi ülkemde böyle bir saygısızlık yaptırmam, yaptırmam. Hoca olmak isteyen sevgili büyüklerimiz var, kanal kanal gezen büyüklerimiz var. Şimdi başkanımla konuşacağım, 3-4 Aralık’a kadar devam edeceksem benim ufak isteklerim var, olmayacaksa ben teşekkür edeceğim” ifadelerini kullanmıştı.

GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİ

Karşılaşmanın ardından ikilinin Antalya’da bir araya geldiği ve bir durum değerlendirmesi yaptığı kaydedildi.

SEÇİME KADAR SÖZ VERİLDİ!

Görüşmenin finalinde, yola devam kararı çıktı. Burak Yılmaz’ın, “Seçime kadar ben devam edeceksem, başkandan ufak isteklerim olacak” diyerek istediği desteğe Çebi’den olumlu yanıt geldiği bildirildi. Başkanın seçime kadar yeni bir teknik direktörü takımın başına getirmeyi düşünmediklerini belirttiği ve Burak Yılmaz’a 3 Aralık’taki seçime kadar destek sözü verdiği kaydedildi.

Kaynak: Fanatik