Uzun bir teknik direktör bekleyişinin ardından Portekizli teknik adam Fernando Santos'la anlaşan Beşiktaş'ta son dönemde işler istenildiği gibi gitmiyor. Son üç karşılaşmada, Pendikspor ve Sivasspor'a mağlup olan Siyah - Beyazlılar, Adana Demirspor'la da sahasında berabere kaldı. Bu karşılaşmalarda gol bulamayan Beşiktaş'ta, oyunculardan sonra, oyun anlayışı nedeniyle eleştiri okları Santos'a da döndü.

Bu gidişata dur demek isteyen Siyah - Beyazlı ekipte başta Fernando Santos olmak üzere, Trabzonspor maçında galip gelerek ligde üçüncü sıraya yükselmek ve yeni bir sayfa açmak istiyor.

Hafta içi yaptığı antrenmanlarda oyuncularıyla tek tek ilgilenen ve bire bir görüşmeler yapan tecrübeli teknik adam oyuncularına, kendi sahası ve seyircisi önünde galibiyet dışında başka bir seçenekleri olmadığını aşıladı.

Sakatlıklar nedeniyle kısıtlı bir kadro yapısına sahip olan teknik direktör Santos'un galibiyet parolasıyla çıkacağı bu karşılaşmada, oyun kurgusu, taktik anlayışı ve oyuna müdahalesi merakla bekleniyor.

| Duhuliye