Beşiktaş, uzun süredir peşinde olduğu ve en iyi teklifi yaptığı Mats Hummels'ten bu hafta yanıt bekliyor. Siyah-beyazlıların en büyük hedeflerinden olan Angel Di Maria ise Copa America sonrasında kesin kararını verecek.


Beşiktaş'ta transfer bekleyişi devam ediyor. Siyah-beyazlılar, kadrosuna ilk olarak Gabriel Paulista'yı katarken stopere bir takviye daha için gözler Mats Hummels'e çevrildi.

İtalya'dan Roma başta olmak üzere Avrupa'dan da talipleri bulunan Mats Hummels'e en iyi teklifi yaptığı öğrenilen Beşiktaş, tecrübeli yıldızın yanıtını bekliyor. Alman oyuncunun bu hafta Beşiktaş'a kesin kararını ileteceği ifade edildi. Transfer konusunda umutlu olan Beşiktaş, olumsuz bir durumda ise rotayı hemen listedeki diğer isimlere çevirecek.

DI MARIA'NIN COPA AMERICA BEKLEYİŞİ

Beşiktaş'ın taraftarları coşturacak bir yıldız arayışında listesinin ilk sıralarında ise Angel Di Maria bulunuyor. Yönetim kurulu danışmanı Brad Friedel da göreve gelmesinin ardından bir süredir transfer komitesinin sürdürdüğü görüşmelere dahil oldu. Arjantinli oyuncu, Beşiktaş'a kapıyı kapatmadı ve kararını Copa America'dan sonra vereceğini iletti.

(Habertürk)