Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, son basın toplantısında muhalefeti hedef alırken sosyal medyada takımı aşağı çekmek için bir algı operasyonu yapıldığını savundu. Çebi, "Sosyal medyada, Valerien Ismael’e yöneltilen eleştirilerin arkasında Beşiktaş yönetimine ve bana düzenlenen bir komplo var. Bunu yapanlar, bu işi maddiyat karşılığı yapıyor" ifadelerini kullandı.

YİNE "PUSU" KAVGASI!

Çebi'nin sözleri, akıllara kendisinin muhalefette olduğu Fikret Orman'ın son dönemini akıllara getirdi. O dönemde takımın da yeterli başarıyı sağlayamaması ve artan maddi sıkıntılar nedeniyle hedefte olan Orman, kendilerine "pusu" kurulduğunu iddia etmişti. 

Orman, 2018'de yaptığı konuşmasına "Bizde bir pusu kültürü var. İlk defa bunu burada görmedik. Olimpiyat'ta bir maçta 70. dakikada 2-1 öne geçtik, tribünler boşalmıştı. Feda dönemizde boş tribünlere oynadık biz. Ne oldu da bu durumdayız? Şimdi bakıyoruz paralar nerede diyorlar? Çıldırt bizi başkan, öldürt bizi başkan, büyük başkan! O dönemde olup da bu dönemde olmayan neler var? Bana bir anlatsınlar. Bu pusu kültürü nedir, kendine güvenen varsa çıksın aday olsun. Gencecik çocukları kamuoyu üzerinden yönlendir, bir Beşiktaş düşmanlığı ortaya çıkartalım. Maçın 30. dakikasında Oğuzhan'a bağırıyor, biz bu çocuklar ile feda döneminden beraber geldik, evet performansınu biz de beğenmiyoruz ama bunun yöntemi bu değil" demişti.

Çebi ve ekibini suçlayan Orman, daha sonra başkanlıktan istifa ederken Ahmet Nur Çebi göreve gelmişti.

Duhuliye.com / ÖZEL HABER