Jonas Svensson'u kadrosuna kattıktan sonra transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ın Paris Saint Germain'den 2 yıldızın peşine düştüğü öğrenildi. Siyah-beyazlılarda İkinci Başkan Hüseyin Yücel'in Fransa'da 2 yıldız için PSG ile masaya oturduğu belirtildi.

Fernando Santos yönetimindeki Beşiktaş'ta kurmaylar ara transfer dönemi için çalışmalarını hızlandırdı. Siyah-beyazlılarda bu doğrultuda İkinci Başkan Hüseyin Yücel'in harekete geçtiği aktarıldı.

Fransa'ya giden Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel'in Paris Saint Germain ile pazarlıklara başladığı belirtildi. Beşiktaş, Danilo Pereira ile Cher Ndour transferi için Paris Saint Germain ile görüşmelere başladı.

Fransa'da bulunan Hüseyin Yücel'in Paris Saint Germain ile masaya oturduğu ve oyuncuların durumunu sorduğu aktarıldı. Beşiktaş'ın Danilo Pereira'yı bonservisiyle, Cher Ndour'u ise 1.5 yıllık kiralama formülüyle kadrosuna katmak istediği vurgulandı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos'un Danilo Pereira'nın transferine onay verdiği ve çok istediği kaydedildi. Cher Ndour ve Danilo Pereira transferinin kısa süre içerisinde netlik kazanmasının beklendiği vurgulandı.

Umtiti ve Dejan Lovren Girşimi...

Öte yandan Beşiktaş'ın Samuel Umtiti ve Lyon'da beklediği kadar forma bulamayan Dejan Lovren'le de ilgilendiği ifade edildi. Santos'un verdiği rapor doğrultusunda bu isimler için temasa geçen Siyah-Beyazlılar'da,  İkinci Başkanı Hüseyin Yücel'in Fransa'da iki oyuncu için temaslarda bulunacağı aktarıldı.

| Skorer