Beşiktaş Onur Bulut'u 1 milyon Euro'luk çıkış maddesi karşılığındsa transfer etmiş, Kayserispor bu tutarı geri yollayarak transferi Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'na taşımıştı.

Kayserispor, başkan Ali Çamlı'nın sözleşmede imzası bulunmadığını öne sürerek Beşiktaş'la yapılan Onur Bulut anlaşmasının geçersiz olduğunu iddia etmiş ve oyuncu için Beşiktaş'ın 3,5 milyon Euro ödemesi gerektiğini belirtmişti.

Beşiktaş ve Kayserispor, hukuka intikal eden bu davanın sonuçlarını beklerken, iki tarafın yöneticileri arasında da sosyal medya üzerinden bir söz düellosu yaşandı.

Kayserispor yöneticisi Samet Koç, Beşiktaş'ı eleştiren paylaşımında şu ifadelere yanıt verdi:

"Depremin henüz ilk günlerinde, bize açıklaması olmayan para gönderen Beşiktaş kulübünün değerli yöneticileri; nezaketen arayıp “Kayseri’de deprem olmuş” geçmiş olsun demenizi beklerdik. İnsanlar sokakta yaşamlarından kaygı içinde mücadele ederken bu tavrınız yakışmadı..!"

Samet Koç'un bu paylaşımına Beşiktaş'tan yanıt gecikmedi.

Beşiktaş yöneticisi Bilgehan Cenk Sürmen, Samet Koç'un bu paylaşımını alıntılayarak kendisine aynı sosyal medya mecrasından yanıt verdi.

Sürmen paylaşımında,

"Kendi camianıza şirin gözükmek için, BEŞİKTAŞ hakkında konuşmak sana büyük gelir. Sahte evrak ,sahte imza ile Kayseri şehrini temsil etmek size yakışmıyor. Aklınızı, bir futbolcunun hakkını nasıl çalarız yerine, depremzedelere nasıl bir parça daha faydalı olabiliriz diye kullansanız" fadelerini kullandı.

İşte o paylaşımlar:

WhatsApp Image 2023-02-20 at 08.39.16

Duhuliye.com