"Kulübümüzün Hatay'da kurduğu çadır kentten yapılan bir canlı yayın sırasında, depremzede vatandaşlarımız için özveriyle görev yapan gönüllü bir taraftarımızın çadır kentte bulunan afetzedelerin rahatsız olmamaları amacıyla kendisine gayet kibar bir üslupla yapmış olduğu uyarıya çirkin söylem ve davranışlarla karşılık veren ve sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla rezil tutumunu sürdüren TGRT Haber muhabiri Serkan Kılıç’ı şiddetle kınıyoruz.

Serkan Kılıç isimli şahıs, canlı yayın sırasındaki tavırları ve söylediği sözlerle eline her mikrofon alanın gazeteci olamayacağını gözler önüne sermiştir.

Kim olduğunu, hangi özelliklerle ulusal bir haber kanalında görev alabildiğini anlayamadığımız Serkan Kılıç’ın sözleri ve davranışlarıyla ilgili takdiri kamuoyuna bırakıyoruz.

Kılıç’ın tüm kışkırtmalarına rağmen kendisine terbiye sınırları içerisinde kalarak karşılık verdikleri için kutladığımız gönüllülerimize, afetzede vatandaşlarımız için üstün bir çabayla gerçekleştirdikleri görevlerinde başarılar diliyoruz.

Beşiktaş JK"