Beşiktaş'tan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Karşılaşmanın biletleri, yarın (12 Ekim) saat 10.00’da satışa sunulacak.

Bilet satışlarına ilişkin detaylar, aşağıdaki gibidir.

Biletimi nereden satın alabilirim?

Biletinizi passo.com.tr ve Passo akıllı telefon uygulaması üzerinden satın alabilirsiniz.

Kaç adet bilet satın alabilirim?

Bir kişi, 1 adet bilet satın alabilir. Bilet satın alacak taraftarlarımızın passolig kart sahibi olmaları gerekmektedir.

Passolig kartım henüz elime ulaşmadı, maça nasıl girerim?

Passolig kartınız henüz elinize ulaşmadıysa tek maçlık geçiş kartınızı Vodafone Park Bilet Satış Gişesi’nden teslim alabilir ya da akıllı telefonunuzdan Passo uygulamasını indirerek stadyuma giriş yapabilirsiniz.

Kombinemi sezon içerisinde kaç maç transfer etme hakkım var?

Kadın ve öğrenci indirimli kombineleri olan taraftarlarımızla Doğu Üst ve Kuzey Üst tribünlerden kombineleri olan taraftarlarımızın 2022-2023 sezonu içerisinde 3 maç ile sınırlı transfer hakkı bulunmaktadır. Diğer kategorilerden kombineleri olan taraftarlarımızın 2022-2023 sezonu içerisinde 6 maç ile sınırlı transfer hakkı bulunmaktadır.

Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor maçlarına gelemeyecek kombine sahipleri kombinelerini Kulübümüze devredebileceklerdir. Kulübümüze devredilen koltuğun satılması durumunda ilgili maçın bilet ücretinin %47’lik bölümü kombine sahibinin Passolig hesabına aktarılacaktır. Aktarılan ücret, bir sonraki sezonun kombine yenilemesinde indirim olarak kullanılabilir.

Kombine transfer hakkım doldu, ne yapabilirim?

Kombine transfer hakkını dolduran taraftarlarımız, gidemeyecekleri her bir karşılaşma için kombinelerini Kulübümüze devredebilirler.

Maça gidemeyeceğim kombinemi nasıl değerlendirim?

Maça gidemeyecek taraftarlarımız, kombinelerini Kulübümüze devredebilirler. Devredilen kombinenin Kulübümüz tarafından satılmasının ardından bilet ücretinin %47’si parapuan olarak kombine sahibinin Passo hesabına aktarılacaktır. Biriken parapuanlar 2023-2024 sezonu kombine yenilemesinde indirim avantajı sağlamaktadır. Devir talebinin onaylanması için Kulübümüz tarafından satışa sunulan aynı kategori koltukların tükenmesi gerekmektedir.

Gazi-Engelli Tribün bilet talebini nasıl yaparım?

Engelli ve Gazi taraftarlarımız, bilet taleplerini Engelli Bilet Talep Formu’nu eksiksiz doldurarak yapabilecektir.

Biletler, Vodafone Park Gazi-Engelli Tribünü kapasitesiyle sınırlı olduğundan yarın (12 Ekim) saat 10.00 itibarıyla yapılacak talepler, sırası ile dikkate alınarak bilet yüklemeleri yapılacaktır.

Vodafone Park Gazi-Engelli Tribünü biletlerinden faydalanacak taraftarlarımızın BJK logolu Passolig kartlarının olması gerekmektedir.

* Gazi taraftarlarımızın engelli talep formunun “Engellilik Oranı” bölümüne gazi olduklarını belirtmek için “Gazi” yazıp formu tamamlamaları gerekmektedir.

Taraftarlarımızın engellilik durumunu belirten belgeleri yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Engelli belgesi yanında olmayan taraftarlar stadyuma alınmayacaktır.

Trabzonspor Maçı İl Güvenlik Kurulu Kararları:

- Trabzonspor karşılaşmasında sadece Beşiktaş logolu Passolig kart sahipleri bilet satın alabilirler.

- Trabzonspor, TFF logolu veya logosuz Paasolig kartı olanlar bilet satın alamayacaktır.

- 16.10.2021 tarihinden itibaren Trabzonspor, TFF logolu veya logosuz Passolig kartlarını iptal eden kişiler karşılaşmaya bilet satın alamayacaktır.

- Karşılaşmaya bilet satın alan taraftarlar ve kombine sahipleri biletlerini transfer  edemeyecektir.

- Trabzonspor karşılaşmasında misafir tribünü, rakip takım taraftarı için satışa kapalı olup misafir tribünü koltukları Beşiktaş taraftarı için satışa sunulacaktır.

Fenerbahçe karşılaşmasında tribün kapatma cezası alan bloklar

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun (PFDK) 6 Ekim 2022 tarihli toplantısında; 2 Ekim 2022 tarihinde Spor Toto Süper Lig’in 8. Haftasında oynanan Fenerbahçe karşılaşmasında taraftarların neden olduğu çirkin-kötü tezahürat nedeniyle bir maçlık tribün kapatma cezası verilmiştir. Fenerbahçe karşılaşmasını BABA HAKKI DOĞU ALT 115, 116, SPOR TOTO KUZEY ALT 108 numaralı bloklarda seyredenlerin Passolig kartları bir maç süreyle engellenmiş olup Trabzonspor karşılaşmasını tribünden seyredemeyeceklerdir.

Bilet Fiyatları

1. Kategori: 1.540TL
2. Kategori: 1.400TL
3. Kategori: 1.130TL
4. Kategori: 995TL
5. Kategori: 915TL
Kapalı Üst: 840TL
6. Kategori: 740TL
7. Kategori: 285TL
8. Kategori: 270TL
VIP 100: 4.580TL
VIP 101-126: 3.800TL"