Manchester United'ın Tottenham ile oynadığı maçta süre alamadığı gerekçesiyle stattan maç bitmeden ayrılan Cristiano Ronaldo, kadro dışı bırakıldı.

İngiliz ekibi, cumartesi günü Chelsea ile oynanacak maçta Portekizli yıldızın kadroya alınmayacağını duyurdu.

Manchester United'ın açıklamasında, "Cristiano Ronaldo, cumartesi günkü Chelsea ile oynayacağımız maçın kadrosunda yer almayacak. Onun dışında tüm takım, konsantre bir şekilde bu maça hazırlanmaya devam edecek" ifadeleri kullanıldı.

Tottenham karşılaşmasında maç bitmeden soyunma odasına giden Ronaldo'nun, oyuna girmeyi reddettiği ve maç bitmeden stadyumdan da ayrıldığı öne sürülmüştü.

Ronaldo'nun kadro dışı bırakıldığı haberi, onu Beşiktaş'ta görmeyi hayal eden Beşiktaşlıları da heyecanlandırdı.

Beşiktaş taraftarı, Ronaldo'nun en yakın arkadaşlarından ve Beşiktaş tarihinin en özel oyuncularından olan Ricardo Quaresma ile olan fotğraflarını da paylaşarak Ronaldo için sosyal medyada yeni bir "come to Beşiktaş" akımı başlattı.

Hatta bazı paylaşımlarda Ronaldo'ya Beşiktaş forması dahi giydirildi.

FfiJT_NWYAEbXQr

Quaresma'dan dolayı Beşiktaş'a bir sempatisi olduğunu daha önce sıkça dile getiren Ronaldo'ya sosyal medya üzerinden ısrarlı çağrılar sürüyor.

Beşiktaş taraftarının Ronaldo için yaptığı come to Beşiktaş paylaşımları kısa sürede sosyal medyada gündemin ilk sırasına oturdu ve sosyal medya tabiriyle "trend topic" oldu.

Adsız-7

Sosyal medyayı en aktif kullanan ve sosyal medya üzerinden müthiş bir gelir elde ettiği bilinen Ronaldo'nun "come to Beşiktaş" mesajlarına bir tepki verip vemeyeceği ise merak konusu.

Duhuliye.com