Siyah beyazlılarıın deplasmanda karşı karşıya geleceği bordo mavili ekibin teknik patronu, karşılaşmaya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş maçına hazır olduklarını belirten Hırvat hoca, kadroyu önemli ölçüde tamamladıklarını söyledi.

Bjelica, "Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız ve milli takımdan dönen oyuncularımız oldu. Henüz tamamlanmadık. Bugün (dün) Denswil aramıza katılacak, o da dönünce tamamlanmış olacağız. Hafta boyunca iyi bir çalışma fırsatı bulduk, iyi hazırlandık. Beşiktaş' karşı tam olarak hazırız ve maçı bekliyoruz" ifadesini kullandı.

ÖNEMLİ İŞLER YAPACAĞIZ

Yeni katılan oyuncularla takımı üst seviyeye çekeceklerini belirten Nenad Bjelica, "Önemli futbolcuları aramıza katabildiğimiz için mutluyum. Bu isimler Trabzonspor'u seçtiler. Takımımızı eskisinden çok daha güçlü hale getireceğiz. Önemli işler çıkaracağız. Bu seneki transferlerle iyi bir karışım elde ettik. Hem genç hem de uluslararası arenada önemli işler başarmış, değerli isimleri aldık. Mehmet, Enis, Göktan ve Bakic gibi gençler ileride herkesin konuşulacağı oyuncular. Umut ve Batista Mendy yine aynı şekilde hem şu an hem de gelecek adına onları yatırım olarak görüyoruz. Kadromuz iyi oldu" dedi.

PEPE'NİN DURUMUNA BAKACAĞIZ

Pepe'nin ayrı çalışmasını değerlendiren Bjelica, "Uzun süredir takım idmanlarından ayrı olduğu için bir süreç devam ediyor. Geldiğinden beri 3 idmanda bizimle çalıştı ama dünkü (önceki gün) idmandan sonra ufak bir rahatsızlık hissetti. Durumuna, nasıl hissettiğine bakacağız. Derbide olup olamayacağını göreceğiz" dedi.

Kaynak: Fotomaç