Emre Bol;

Lugano ile gazozuna maça çıktın. 7 tane oyuncu oynattın. Hakikatten çok beğendim Beşiktaş'ın gençlerini umarım başarılı olurlar, Beşiktaş'a yıllarca hizmet ederler.

Bunlar başka meseleler fakat şu anda Beşiktaş büyük bir problem içerisinde, kadro dışları var, kaos var, maddi imkansızlıklar var. Bir sürü sıkıntılarla uğraşıyor, boğuşuyor. 

Tam böyle ortamlarda sen gençlerle çıkarsın veya hedefe gitmeyecek maçta Lugano maçı gruptan çıkma veya çıkmamam maçı olsaydı oynatır mıydı bu kadar genci?

Bence oynatmazdı...

Birbirimizi kandırmayalım...

Semih'e kızdım biraz böyle zamanları kolay kolay bulamıyorsun, geleni vurdu yani öyle pozisyonlar oldu ki! Güzel kardeşim sadece gol atmak değil asist yapmakta çok değerli bir şey. İlla gole gitmek istiyorsun, heyecanını anlıyorum ama gol kadar değerli bir şeydir asist...

Z raporuna yazılmıyor mu? kaç asist yapmış, kaç gol atmış.Chamberlain'inde fazla üzerine gitmesi doğru olmadı, genç çocuğu düşürüyosun maç içerisinde. Chamberlain haklı mıydı evet haklıydı. Beşiktaş'ın gol yeme dakikalarında sahada genç oyuncular olduğu için o enerji düşmedi. Enerjisiyle Beşiktaş ikinci yarı çok pozisyon yakaladı. 

Bakalım lig maçında bu yedi genci oynatacaklar mı?