Not: Birleşik Krallık kraliçesi II. Elizabeth'in ölümü nedeniyle, Birleşik Krallık topraklarında (İngiltere, İskoçya, İrlanda, Galler) oynanacak bu haftaki karşılaşmalar ertelenmiştir.
14:00 - Hannover 96 - Braunschweig
Futbol Almanya Bundesliga 2 Hannover 96 - Braunschweig takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 14:00 ile başlayacak müsabaka, Bein Sports Max 1, Tivibu Spor 4 aracılığıyla naklen yayınlanacak.
14:00 - Karlsruhe - Heidenheim
Futbol Almanya Bundesliga 2 Karlsruhe - Heidenheim takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 14:00 ile başlayacak müsabaka, Bein Sports 2, Tivibu Spor 3 aracılığıyla naklen yayınlanacak.
14:00 - Paderborn - Jahn Regensburg
Futbol Almanya Bundesliga 2 Paderborn - Jahn Regensburg takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 14:00 ile başlayacak müsabaka, Tivibu Spor 2, Bein Sports 4 aracılığıyla naklen yayınlanacak.
15:00 - Rayo Vallecano - Valencia
Futbol İspanya La Liga Rayo Vallecano - Valencia takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 15:00 ile başlayacak müsabaka, CBC Sport, S Sport, S Sport Plus aracılığıyla naklen yayınlanacak.
15:00 - Wehen - Freiburg 2
Futbol Almanya Bundesliga 3 Wehen - Freiburg 2 takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 15:00 ile başlayacak müsabaka, Almanya FF Youtube aracılığıyla naklen yayınlanacak.
15:45 - Bolnisi - Torpedo Kutaisi
Futbol Gürcistan Erovnuli Liga Bolnisi - Torpedo Kutaisi takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 15:45 ile başlayacak müsabaka, Gürcistan Erovmuli Liga Youtube aracılığıyla naklen yayınlanacak.
16:00 - Napoli - Spezia
Futbol İtalya Serie A Napoli - Spezia takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 16:00 ile başlayacak müsabaka, S Sport Plus aracılığıyla naklen yayınlanacak.
16:00 - St. Etienne - Bordeaux
Futbol Fransa Ligue 2 St. Etienne - Bordeaux takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 16:00 ile başlayacak müsabaka, Bein Sports 3 aracılığıyla naklen yayınlanacak.
16:30 - Bayern Münih - Stuttgart
Futbol Almanya Bundesliga Bayern Münih - Stuttgart takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 16:30 ile başlayacak müsabaka, Tivibu Spor 2, Bein Sports Max 1 aracılığıyla naklen yayınlanacak.
16:30 - E.Frankfurt - Wolfsburg
Futbol Almanya Bundesliga E.Frankfurt - Wolfsburg takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 16:30 ile başlayacak müsabaka, Bein Sports beIN Connect aracılığıyla naklen yayınlanacak.
16:30 - Hertha Berlin - B.Leverkusen
Futbol Almanya Bundesliga Hertha Berlin - B.Leverkusen takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 16:30 ile başlayacak müsabaka, Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 4 aracılığıyla naklen yayınlanacak.
16:30 - Hoffenheim - Mainz
Futbol Almanya Bundesliga Hoffenheim - Mainz takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 16:30 ile başlayacak müsabaka, Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 3 aracılığıyla naklen yayınlanacak.
16:30 - Leipzig - B.Dortmund
Futbol Almanya Bundesliga Leipzig - B.Dortmund takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 16:30 ile başlayacak müsabaka, Bein Sports 4, Tivibu Spor 3 aracılığıyla naklen yayınlanacak.
16:30 - Bandırmaspor - Keçiörengücü
Futbol Spor Toto 1. Lig Bandırmaspor - Keçiörengücü takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 16:30 ile başlayacak müsabaka, TRT Spor, Bein Sports 2 aracılığıyla naklen yayınlanacak.
16:30 - Kocaelispor - Serik Bld.
Futbol TFF 2. Lig Kocaelispor - Serik Bld. takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 16:30 ile başlayacak müsabaka, Yayın Yok aracılığıyla naklen yayınlanacak.
17:00 - Konyaspor - Hatayspor
Futbol Spor Toto Süper Lig Konyaspor - Hatayspor takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 17:00 ile başlayacak müsabaka, Bein Sports 1 aracılığıyla naklen yayınlanacak.
17:00 - Qabala - Neftçi Bakü
Futbol Azerbaycan Premier Ligi Qabala - Neftçi Bakü takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 17:00 ile başlayacak müsabaka, CBC Sport aracılığıyla naklen yayınlanacak.
17:00 - Kuressaare - Kalju
Futbol Estonya Premium Liga Kuressaare - Kalju takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 17:00 ile başlayacak müsabaka, Soccernet Youtube aracılığıyla naklen yayınlanacak.
17:15 - Espanyol - Sevilla
Futbol İspanya La Liga Espanyol - Sevilla takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 17:15 ile başlayacak müsabaka, S Sport, S Sport Plus aracılığıyla naklen yayınlanacak.
17:30 - Famalicao - Benfica
Futbol Portekiz Liga NOS Famalicao - Benfica takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 17:30 ile başlayacak müsabaka, S Sport Plus aracılığıyla naklen yayınlanacak.
17:30 - CSKA Moskova - Krasnodar
Futbol Rusya Premier Lig CSKA Moskova - Krasnodar takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 17:30 ile başlayacak müsabaka, Rusya PL Youtube aracılığıyla naklen yayınlanacak.
18:00 - PSG - Brest
Futbol Fransa Ligue 1 PSG - Brest takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 18:00 ile başlayacak müsabaka, Bein Sports 3 aracılığıyla naklen yayınlanacak.
18:00 - Dinamo Tiflis - Samgurali
Futbol Gürcistan Erovnuli Liga Dinamo Tiflis - Samgurali takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 18:00 ile başlayacak müsabaka, Gürcistan Erovmuli Liga Youtube aracılığıyla naklen yayınlanacak.
19:00 - Bursaspor - Batman Petrol
Futbol TFF 2. Lig Bursaspor - Batman Petrol takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 19:00 ile başlayacak müsabaka, Yayın Yok aracılığıyla naklen yayınlanacak.
19:00 - Şanlıurfaspor - Amedspor
Futbol TFF 2. Lig Şanlıurfaspor - Amedspor takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 19:00 ile başlayacak müsabaka, TRT Kurdi aracılığıyla naklen yayınlanacak.
19:00 - Karşıyaka - Derince Bld.
Futbol TFF 3. Lig Karşıyaka - Derince Bld. takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 19:00 ile başlayacak müsabaka, Yayın Yok aracılığıyla naklen yayınlanacak.
19:00 - Saburtalo Tiflis - Lokomotif Tiflis
Futbol Gürcistan Erovnuli Liga Saburtalo Tiflis - Lokomotif Tiflis takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 19:00 ile başlayacak müsabaka, Gürcistan Erovmuli Liga Youtube aracılığıyla naklen yayınlanacak.
19:00 - Inter - Torino
Futbol İtalya Serie A Inter - Torino takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 19:00 ile başlayacak müsabaka, S Sport Plus, S Sport 2 aracılığıyla naklen yayınlanacak.
19:30 - Schalke 04 - Bochum
Futbol Almanya Bundesliga Schalke 04 - Bochum takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 19:30 ile başlayacak müsabaka, Tivibu Spor 2, Bein Sports 4 aracılığıyla naklen yayınlanacak.
19:30 - Cadiz - Barcelona
Futbol İspanya La Liga Cadiz - Barcelona takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 19:30 ile başlayacak müsabaka, S Sport, S Sport Plus aracılığıyla naklen yayınlanacak.
19:30 - Sebail - Zira
Futbol Azerbaycan Premier Ligi Sebail - Zira takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 19:30 ile başlayacak müsabaka, CBC Sport aracılığıyla naklen yayınlanacak.
19:30 - Parnu JK - Paide
Futbol Estonya Premium Liga Parnu JK - Paide takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 19:30 ile başlayacak müsabaka, Soccernet Youtube aracılığıyla naklen yayınlanacak.
20:00 - Gençlerbirliği - Tuzlaspor
Futbol Spor Toto 1. Lig Gençlerbirliği - Tuzlaspor takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 20:00 ile başlayacak müsabaka, TRT Avaz, Bein Sports Max 1 aracılığıyla naklen yayınlanacak.
20:00 - Sakaryaspor - Denizlispor
Futbol Spor Toto 1. Lig Sakaryaspor - Denizlispor takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 20:00 ile başlayacak müsabaka, TRT Spor, Bein Sports 2 aracılığıyla naklen yayınlanacak.
20:00 - Sporting - Portimonense
Futbol Portekiz Liga NOS Sporting - Portimonense takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 20:00 ile başlayacak müsabaka, S Sport Plus aracılığıyla naklen yayınlanacak.
20:00 - Dinamo Batum - Gagra
Futbol Gürcistan Erovnuli Liga Dinamo Batum - Gagra takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 20:00 ile başlayacak müsabaka, Gürcistan Erovmuli Liga Youtube aracılığıyla naklen yayınlanacak.
20:00 - Fatih Karagümrük - Giresunspor
Futbol Spor Toto Süper Lig Fatih Karagümrük - Giresunspor takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 20:00 ile başlayacak müsabaka, Bein Sports 1 aracılığıyla naklen yayınlanacak.
21:30 - F.Düsseldorf - Hansa Rostock
Futbol Almanya Bundesliga 2 F.Düsseldorf - Hansa Rostock takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 21:30 ile başlayacak müsabaka, Bein Sports 4, Tivibu Spor 3 aracılığıyla naklen yayınlanacak.
21:45 - Sampdoria - Milan
Futbol İtalya Serie A Sampdoria - Milan takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 21:45 ile başlayacak müsabaka, CBC Sport, S Sport Plus, S Sport 2 aracılığıyla naklen yayınlanacak.
22:00 - Atletico Madrid - Celta Vigo
Futbol İspanya La Liga Atletico Madrid - Celta Vigo takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 22:00 ile başlayacak müsabaka, S Sport, S Sport Plus aracılığıyla naklen yayınlanacak.
22:00 - Marsilya - Lille
Futbol Fransa Ligue 1 Marsilya - Lille takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 22:00 ile başlayacak müsabaka, Bein Sports 3 aracılığıyla naklen yayınlanacak.
22:30 - Porto - GD Chaves
Futbol Portekiz Liga NOS Porto - GD Chaves takımları karşı karşıya geliyor. 10.09.2022 | Cumartesi günü saat 22:30 ile başlayacak müsabaka, S Sport Plus aracılığıyla naklen yayınlanacak.