Süper Lig ve Avrupa liglerinde 4 Eylül Pazar günü oynanacak maçlarla devam ediliyor. Peki bugün hangi maç hangi kanalda yayınlanacak?

13:30 S Sport Plus Cremonese - Sassuolo (Futbol) Canlı

14:00 BeIN Sports 4 Montpellier - Lille (Futbol) Canlı

14:00 BeIN Sports 3 Reading - Stoke City (Futbol) Canlı

14:30 BeIN MAX1 Sandhausen - Kaiserslautern (Futbol) Canlı

14:30 Tivibu Spor 2 Darmstadt 98 - Arminia Bielefeld (Futbol) Canlı

14:30 BeIN Sports 2 Darmstadt 98 - Arminia Bielefeld (Futbol) Canlı

14:30 Tivibu Spor 4 Hansa Rostock - Hannover 96 (Futbol) Canlı

14:30 beIN Connect Hansa Rostock - Hannover 96 (Futbol) Canlı

14:30 S Sport Plus Anderlecht - Oud-Heverlee Leuven (Futbol) Canlı

14:30 Tivibu Spor 3 Sandhausen - Kaiserslautern (Futbol) Canlı

15:00 S Sport Plus Osasuna - Rayo Vallecano (Futbol) Canlı

15:00 A Spor Spor Gündemi Transfer (Futbol) Canlı

16:00 S Sport Plus Spezia - Bologna (Futbol) Canlı

16:00 BeIN Sports 3 Brighton & Hove Albion - Leicester City (Futbol) Canlı

16:00 beIN Connect Clermont - Toulouse (Futbol) Canlı

16:00 beIN Connect Ajaccio - Lorient (Futbol) Canlı

16:00 beIN Connect Brest - RC Strasbourg (Futbol) Canlı

16:00 BeIN MAX2 Reims - Lens (Futbol) Canlı

16:30 BeIN Sports 2 Pendikspor - Boluspor (Futbol) Canlı

16:30 BeIN MAX1 Keçiörengücü - Sakaryaspor (Futbol) Canlı

16:30 TRT Spor Keçiörengücü - Sakaryaspor (Futbol) Canlı

16:30 Tivibu Spor 2 Augsburg - Hertha Berlin (Futbol) Canlı

16:30 BeIN Sports 4 Augsburg - Hertha Berlin (Futbol) Canlı

17:15 S Sport Athletic Bilbao - Espanyol (Futbol) Canlı

18:05 BeIN MAX2 Troyes - Rennes (Futbol) Canlı

18:30 BeIN Sports 4 Mönchengladbach - Mainz 05 (Futbol) Canlı

18:30 Tivibu Spor 3 Mönchengladbach - Mainz 05 (Futbol) Canlı

18:30 BeIN Sports 3 Manchester United - Arsenal (Futbol) Canlı

19:00 S Sport Plus Hellas Verona - Sampdoria (Futbol) Canlı

19:15 BeIN Sports 1 Hatayspor - Adana Demirspor (Futbol) Canlı

19:30 S Sport Villarreal - Elche (Futbol) Canlı

20:00 BeIN MAX1 Adanaspor - Altay (Futbol) Canlı

"Beşiktaş, Formula 1 aracı gibi" "Beşiktaş, Formula 1 aracı gibi"

20:00 TRT Spor Adanaspor - Altay (Futbol) Canlı

20:00 BeIN MAX2 Denizlispor - Bandırmaspor (Futbol) Canlı

21:45 BeIN Sports 1 MKE Ankaragücü - Beşiktaş (Futbol) Canlı

21:45 S Sport 2 Udinese - Roma (Futbol) Canlı

21:45 BeIN Sports 4 Nice - Monaco (Futbol) Canlı

21:45 BeIN Sports 2 Antalyaspor - Kasımpaşa (Futbol) Canlı

22:00 S Sport Valencia - Getafe (Futbol)