Süper Lig ve/veya Avrupa liglerinde 8 Eylül Perşembe günü oynanacak maçlarla devam ediliyor. Peki bugün hangi maç hangi kanalda yayınlanacak?

19:45 - AEK Larnaca - Rennes

Futbol UEFA Avrupa Ligi AEK Larnaca - Rennes takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 19:45 ile başlayacak müsabaka, Exxen aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

19:45 - Fenerbahçe - Dinamo Kiev

Futbol UEFA Avrupa Ligi Fenerbahçe - Dinamo Kiev takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 19:45 ile başlayacak müsabaka, CBC Sport, Exxen aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

19:45 - HJK Helsinki - Real Betis

Futbol UEFA Avrupa Ligi HJK Helsinki - Real Betis takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 19:45 ile başlayacak müsabaka, Exxen aracılığıyla naklen yayınlanacak.

19:45 - Ludogorets - Roma

Futbol UEFA Avrupa Ligi Ludogorets - Roma takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 19:45 ile başlayacak müsabaka, Exxen aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

19:45 - Malmö - Braga

Futbol UEFA Avrupa Ligi Malmö - Braga takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 19:45 ile başlayacak müsabaka, Exxen aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

19:45 - PSV - Bodo Glimt

Futbol UEFA Avrupa Ligi PSV - Bodo Glimt takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 19:45 ile başlayacak müsabaka, Exxen aracılığıyla naklen yayınlanacak.

19:45 - Union Berlin - St.Gilloise

Futbol UEFA Avrupa Ligi Union Berlin - St.Gilloise takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 19:45 ile başlayacak müsabaka, Exxen aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

19:45 - Zürih - Arsenal

Futbol UEFA Avrupa Ligi Zürih - Arsenal takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 19:45 ile başlayacak müsabaka, Exxen aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

19:45 - Anderlecht - Silkeborg

Futbol UEFA Avrupa Konferans Ligi Anderlecht - Silkeborg takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 19:45 ile başlayacak müsabaka, Yayın Yok aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

19:45 - Austria Wien - Hapoel Beer Sheva

Futbol UEFA Avrupa Konferans Ligi Austria Wien - Hapoel Beer Sheva takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 19:45 ile başlayacak müsabaka, Yayın Yok aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

19:45 - FC Balkani - CFR Cluj

Futbol UEFA Avrupa Konferans Ligi FC Balkani - CFR Cluj takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 19:45 ile başlayacak müsabaka, Exxen aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

19:45 - Fiorentina - RFS

Futbol UEFA Avrupa Konferans Ligi Fiorentina - RFS takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 19:45 ile başlayacak müsabaka, Exxen aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

19:45 - Hearts - M.Başakşehir

Futbol UEFA Avrupa Konferans Ligi Hearts - M.Başakşehir takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 19:45 ile başlayacak müsabaka, TV 8 Buçuk, Exxen aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

19:45 - Nice - Köln

Futbol UEFA Avrupa Konferans Ligi Nice - Köln takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 19:45 ile başlayacak müsabaka, Exxen aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

19:45 - Slovacko - Partizan

Futbol UEFA Avrupa Konferans Ligi Slovacko - Partizan takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 19:45 ile başlayacak müsabaka, Yayın Yok aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

19:45 - Villarreal - Lech Poznan

Futbol UEFA Avrupa Konferans Ligi Villarreal - Lech Poznan takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 19:45 ile başlayacak müsabaka, Exxen aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

22:00 - Kızılyıldız - Monaco

Futbol UEFA Avrupa Ligi Kızılyıldız - Monaco takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 22:00 ile başlayacak müsabaka, Exxen aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

22:00 - Ferencvaros - Trabzonspor

Futbol UEFA Avrupa Ligi Ferencvaros - Trabzonspor takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 22:00 ile başlayacak müsabaka, Exxen aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

22:00 - Freiburg - Karabağ

Futbol UEFA Avrupa Ligi Freiburg - Karabağ takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 22:00 ile başlayacak müsabaka, CBC Sport, Exxen aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

22:00 - Lazio - Feyenoord

Futbol UEFA Avrupa Ligi Lazio - Feyenoord takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 22:00 ile başlayacak müsabaka, Exxen aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

22:00 - Manchester United - Real Sociedad

Futbol UEFA Avrupa Ligi Manchester United - Real Sociedad takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 22:00 ile başlayacak müsabaka, Exxen aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

22:00 - Nantes - Olympiakos

Futbol UEFA Avrupa Ligi Nantes - Olympiakos takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 22:00 ile başlayacak müsabaka, Exxen aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

Ersin'de pürüzler giderildi Ersin'de pürüzler giderildi

22:00 - Omonia - Sheriff Tiraspol

Futbol UEFA Avrupa Ligi Omonia - Sheriff Tiraspol takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 22:00 ile başlayacak müsabaka, Exxen aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

22:00 - Sturm Graz - Midtjylland

Futbol UEFA Avrupa Ligi Sturm Graz - Midtjylland takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 22:00 ile başlayacak müsabaka, Exxen aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

22:00 - Basel - Pyunik FC

Futbol UEFA Avrupa Konferans Ligi Basel - Pyunik FC takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 22:00 ile başlayacak müsabaka, Yayın Yok aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

22:00 - Dnipro - AZ Alkmaar

Futbol UEFA Avrupa Konferans Ligi Dnipro - AZ Alkmaar takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 22:00 ile başlayacak müsabaka, Yayın Yok aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

22:00 - Molde - KAA Gent

Futbol UEFA Avrupa Konferans Ligi Molde - KAA Gent takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 22:00 ile başlayacak müsabaka, Yayın Yok aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

22:00 - Shamrock Rovers - Djurgarden

Futbol UEFA Avrupa Konferans Ligi Shamrock Rovers - Djurgarden takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 22:00 ile başlayacak müsabaka, Yayın Yok aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

22:00 - Sivasspor - Slavia Prag

Futbol UEFA Avrupa Konferans Ligi Sivasspor - Slavia Prag takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 22:00 ile başlayacak müsabaka, Exxen aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

22:00 - Slovan Bratislava - Zalgiris Vilnius

Futbol UEFA Avrupa Konferans Ligi Slovan Bratislava - Zalgiris Vilnius takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 22:00 ile başlayacak müsabaka, Yayın Yok aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

22:00 - Vaduz - Apollon

Futbol UEFA Avrupa Konferans Ligi Vaduz - Apollon takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 22:00 ile başlayacak müsabaka, Yayın Yok aracılığıyla naklen yayınlanacak. 

22:00 - West Ham - Steaua Bükreş

Futbol UEFA Avrupa Konferans Ligi West Ham - Steaua Bükreş takımları karşı karşıya geliyor. 08.09.2022 | Perşembe günü saat 22:00 ile başlayacak müsabaka, Exxen aracılığıyla naklen yayınlanacak.