Kampta iyi bir hava olduğunu belirten Semih Kılıçsoy "İyi başladık, iyi çalışıyoruz. Tempolu devam ediyoruz. İyi bir hava var İnşallah böyle devam eder. Benim 3'üncü kampım bu. Burada olduğumuz için çok mutluyuz. Altyapıdayken hep buranın hayalini kuruyorduk. Buradayız şimdi burada çalışmak bize mutluluk veriyor" ifadelerini kullandı.

"HAYALİM ÖNCE BEŞİKTAŞ'TA BAŞARILI OLMAK"

Hayalinin Beşiktaş'ta kupalar kazanmak olduğunu söyleyen Semih Kılıçsoy, "Sonra kendimi ve kulübümü yurtdışında temsil etmek. Şenol hoca bize çok yardımcı oluyor, bizimle konuşuyor. Geçen sene forma şansı da verdi bana. Onun için çok teşekkür ederim. Ben elimden geldiği kadar çalışacağım, daha çok çalışıp daha çok süre bulmak istiyorum. Aboubakar'dan Cenk ağabeyden öğrenebildiklerimi öğreneceğim. İdmanlarda maçlarda yaptıkları şeylere dikkat ediyorum. Çok çalışıp burada herkesle forma rekabetine girmek istiyorum. Mücadelem, son vuruşum, dönüşlerim ve fizik kuvvetimin iyi olduğunu düşünüyorum" dedi.

"BURAK YILMAZ TECRÜBELERİNİ BİZE AKTARIYOR"

Semih Kılıçsoy, yardımcı antrenör Burak Yılmaz ile ilgili, "Burak hoca bizimle ilgileniyor. Tecrübelerini bilgilerini de aktarıyor bize. Sürekli iletişim halindeyiz" sözlerini sarf etti. Semih, en beğendiği futbolcunun ise Sergio Aguero olduğunu belirtti.