Bugün hayatımızda o kadar çok yalan söyleyen var k sayıları gittikçe artıyor ve bunların Pinokyo ile tek farkı burunları uzamıyor…

Gaziantep karşısında sadece nefes alan Beşiktaş, Antalyaspor deplasmanına farklı duygu ve isteklerle gitti. Beşiktaş’ın önde kapattığı ilk 45 dakikanın ardından ikinci 45 dakikaya Burak Yılmaz öyle bir kadro, öyle bir defans kurgusu ile başladı ki! Tüm Beşiktaşlılar eyvah dediler ve bu eyvah 3 golle karşılık buldu.

Maç sonrasında ise geçen hafta Emre Kocadağ sonrasında bu seferde Burak Yılmaz’ın söylemleri her şeyin önüne geçti.

Hamına da dedi,

Mamına da dedi kimse bir şey anlamadı.

Beşiktaş formasından yola devam etti.

İsim vermeden Rıza Çalımbay’a gönderme yaptı.

İkinci 45 dakikanın yıkım sebebi defans kurgusundaki Bailly değişikliğini hafif milliyetçilik kokan söylemlerle anlattı. Tayfur Bingöl’ü kanatlarının altına aldı.

Burak Yılmaz olayı Bailly ve Tayfur arasında anlatırken ASPOR Beşiktaş muhabiri Furkan Yıldız ise olayı şöyle; Soyunma odasına giden körük dediğimiz yolda Bailly ve Tayfur tartışmaya devam ediyor, soyunma odasında olay büyüyor Burak Yılmaz araya giriyor, Bailly Burak Yılmaz’a söz ile karşılık veriyor ve sonrasında Burak Yılmaz şunun altını çizelim Bailly Tayfur tartışmasından dolayı oyundan çıkmıyor, Burak Yılmaz’a olan tavrından oyundan çıkıyor” sözleriyle anlatıyordu. Bu anlatılanlar mı doğru yoksa Burak Yılmaz’ın anlattığı mı doğru bekeleyeceğiz bu saate kadar bir açıklama olmadığına göre Burak Yılmaz düşünsün artık.

Burak Yılmaz başkanımla konuşacağım ona göre karar vereceğim dedi.

Sayın başkan Burak Yılmaz’a ne der? Bilinmez çünkü şöyle bir geçmişe baktığımızda Ahmet Nur Çebi, Burak Yılmaz ile ilgili neler yapmış aklımıza gelenleri sıralayalım;

27 Ağustos 2012 Ahmet Nur Çebi; Burak Yılmaz’a futbolcu demeye utanıyorum.

5 yıl sonrası 2017 Haziran Ahmet Nur Çebi, Burak Yılmaz kim? Tanımıyorum.

20 Haziran 2020 Ahmet Nur Çebi Burak Yılmaz’ı “32717” sicil numarası ile Beşiktaş kongre üyesi yaptı.

Bugün Burak Yılmaz “ehliyetsiz şoför” olarak direksiyon başında…

Beşiktaş ile bugüne kadar alışık olmadığımız birçok şeyi görüyor ve şahit oluyoruz. Bütün bu yaşananların üstüne birde Engin Baltacı’nın “Ahmet Nur Çebi, Süleyman Seba’dan sonraki en başarılı ikinci başkandır” açıklaması geldi ki, Burak Yılmaz gölgede kaldı.

Sayın Ahmet Nur Çebi, bugüne kadar Beşiktaş adına yaptığınız tüm olumlu şeyler için teşekkür ederken sizden bir tek şeyi yapmanızı rica ediyorum; yönetim heyetinizi, futbol teknik ekibinizi de yanınıza alarak Beşiktaş sürecinizi bitirmenizdir çünkü yaşananlar o kadar yanlış yerlere gidiyor ki sadece siz değil Beşiktaş’ta zarar görüyor.