"YAKIŞMAYAN BİR ZEMİN"

Benim maç için manşetim, "Skor tamam ama oyun tartışılır" Muhtemelen oyuncular ve teknik adamlar zeminden çok şikayet edecekler. Bizi zemin oynatmadı falan diye... haklı da olabilirler. Gerçekten yakışmayan bir zeminde maç oynandı. Bence bu zemin Giresunspor adına da dezavantaj.

"İŞ HOCAYA DÜŞÜYOR"

Giresunspor'un seni mağlup edecek bir gücü yok. Burada iş hocaya da düşüyor. Valerien Ismael, çok iyi bir Anadolu takımı hocası olabilir ama büyük takım hocası olabilir mi, orası hala tartışılır.

"BÜYÜK TAKIMLAR GELİŞMELİ"

Büyük takımlarda 8. 9. haftada gösterdikleri gelişimi çok net bir şekilde görebilirsiniz. Geçen hafta Fenerbahçe derbisinde Ghezzal'ın oyuna girdikten sonra takımın üzerindeki etkisi bugün N'Koudou ile beraber girmesine rağmen aynı oranda gözükmedi. Hadi burayı zemine bağladık. Rosier'i oyundan çıkarma tercihi, Dele Alli'ye o kadar sabretme tercihi, bunlar teknik adam dosyasıyla tartışılabilecek konular.

"IZDIRAP İÇİNDE DÖNEBİLİRLERDİ"

Geçen seneden beri Valerien Ismael'in değişikliklerle ilgili çok tartışılıyor. Bir çırpıda 3-4 maç sayabiliriz. Son dakika Giresunspor'un ofsaytla bulduğu gol ofsayt olmasa bugün Giresun'dan İstanbul'a ızdırap içinde olacaksın.

"YÖNETİME ÖNEMLİ BİR MESAJ"

Bu önemli bir mesaj. Şu görüntüdeki Giresunspor'da 2 puan bırakıp dönmüş olacaksın. Bu bir mesaj. Başkanın, yönetimin alması gereken bir mesaj. İlla testinin kırılmasına gerek yok. Hayatta da olur bu, hazırlıklı mısın, değil misin?

"OYUNA GİREN KEYİF ALMIYOR"

Şu kısım çok önemli. Oynayan mutlaka mutlu olacak. Oyuna giren mutlu olacak. Kazanan mutlu olacak. İzleyen mutlu olacak. Madem bu kadar büyük bir sektör, bu işin aktörleri gereksinimlerini yerine getirecekler. Ben bu oyundan keyif almak istiyorum ama bakıyorum oyuna giren keyif almıyor, sonradan giren keyif almıyor, kazanan keyif almıyor.

Kaynak: Sporx