En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Büyük takım teknik direktörü "çözemiyorum" diyemez!

Genel 01.12.2021, 22:13

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın eski bir televizyon programında söylediği sözler sosyal medyaya damga vurdu.

2013 yılında yorumculuk yaptığı bir programda Beşiktaş'ın Feda sezonundaki gidişatını eleştirirken, "gol yeme sorununu çözemiyoruz" açıklaması yapan dönemin teknik direktörü Samet Aybaba'yı "Büyük takım teknik direktörü ben çözemiyorum demez. Kim çözecek, ben mi çözeceğim? Hiçbir teknik direktör böyle bir söz kullanmamalı. Ben çözemiyorum dersen sana yol görünüyor demektir, o görevi bırakman lazım." sözleriyle eleştirmişti.

Sergen Yalçın'ın da geçtiğimiz günlerde aynı sözleri kullanması üzerine bu görüntüler sosyal medyada tekrar paylaşıldı ve Beşiktaşlılar tarafından büyük etkileşim aldı.

Duhuliye.com

Yorumlar (22)
Rumuz:
Misafir-3045019 7 ay önce
hadi len ordan. bit. sizin karsinizda neredeyse koskoca ülkeye karsi iki tane kupa almis adam var. dingiller
Misafir-9181069 9 ay önce
Ne güzel söylemiş :)
Misafir-9028747 9 ay önce
Der! çapsız adamsa yetersiz adamsa der..diyor zaten..Ben 25 trilyon maaş alıyorum ama çapsızım,yetersizim kapasitesizim çözemiyorum diyor işte..ama gitmeyi bilmiyor...25 trilyon!! az para değil..
Misafir-8291000 9 ay önce
der kardesim. konu besiktas ise ve ben de besiktasliysam dogrulari söylemek zorundayim. bu özel bir sey. herkes anlayamak zorunda degil. söyle yapcam böyle etcem diyecek yalakalar mutlaka vardir. sergen onlardan degil iste annatabilyonu
Misafir-2966443 9 ay önce
Sergen Yalçın başarısızlık nedeni ile değil yaptığı açıklamalar nedeni ile bırakmalı/gönderilmeli...
Mobil-34893 9 ay önce
Avrupada rezil olmamak için kadro sözü aldın kadroyu kurdun o gelsin buda gelsin noldu . Gruplarda puanı olmayan tek takımın hocası olarak tarihte kara bir leke yerini aldın .
Mobil-34970 9 ay önce
Sergen bu saat den sonra bu takıma nokta katkı sağlıyamaz ben bu işi yapamıyorum diyen adamdan ne hayır bekliyorsunuz taraftar güvenmediği adam için stada gidermi bir avuç beleşci ve söylemiyim herkes biliyor gidip derstek verenleri Sergen gitsin takım düzelir futbolcu karda güvenmiyor Sergen hak edene forma vermiyor adaletli olmadığı için bu olanlar oldu
Mobil-82097 9 ay önce
Etme bulma dunyasi. Daha dun kafasi yok diyen eleman cakti 30 metreden, o gun bugundur belimizi dogrultamadik.
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.