Süper Lig'in 20. haftasında Beşiktaş, deplasmanda Kayserispor'u 2-0 mağlup etti. Karşılaşmada Rosier'in gördüğü kırmızı kart gündeme otururken, ünlü yorumcu Ahmet Çakar, Beyaz TV ekranlarında Fransız futbolcu ile ilgili çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

"ROSIER BİR UTANMAZDIR"

Ahmet Çakar yaptığı yorumda, "Utanmaz adam. Rosier bir ahlaksızdır. Rosier bir utanmazdır ve Rosier, Beşiktaş düşmanıdır. 90+5'te edep yerini tutup hakemin yanında rakibine göstermek ne demek! 'Lan ne yapıyor bu' dedim." ifadelerini kullandı.

"KULÜBÜNÜZDE BİR TANE AHLAKSIZ VAR"

Çakar değerlendirmesinin devamında ise, "Sayın Ahmet Nur Çebi, kulübünüzde bir tane ahlaksız var. Diyeceksiniz ki 'Benim futbolcuma kimse ahlaksız diyemez', ben diyorum kardeşim. Edep yerini rakip oyuncuya gösteren adam ahlaksızdır." dedi.

AKILLARA EKRANDA SÖYLEDİĞİ ŞARKI GELDİ..

Ahmet Çakar'ın aklınca ahlak dersi vermeye çalışması sonrası, Beşiktaş taraftarları tarafından sosyal medyada söylediği şarkı hatırlatıldı. Çakar yılbaşında televizyon programında japon ''Suki yo'' şarkısını imalı bir şekilde söylemesi tepkilere yol açmıştı. Ahmet Çakar'ın reyting uğruna Rosier hakkında sert eleştiriler yapması, Beşiktaş camiasını bir hayli kızdırdı. Beşiktaş taraftarları Ahlak ve terbiye konusunda konuşacak en son kişinin Ahmet Çakar olduğu görüşünde birleşti.

Duhuliye