Ahmet Nur Çebi'nin sözleri şu şekilde: 

"Beşiktaş olarak hazırlıklarımızı tamamladık. 2-3 tane takviyeyle önümzüdeki yılın şampiyonu olarak sezonu tamamlayacağız. Şenol hocamızla yola devam edeceğiz.'

Camiamız içerisinde bir seçim atmosferi yaratıldı. Gereksiz! Nedenini hala bilemiyorum. Beşiktaş'ı seviyorlarsa, bu yaptıkları doğru değil. Bir savaş birlikte yürütülür, kazanılır veya kaybedilir.

Bir tebrik sırasında yönetimi yok saymak, ikilik yaratmaktır. Rica ediyorum, bu işler ekip işidir. Bu ekip içerisinde sizler de varsınız."

"ŞAMPİYON OLACAĞIZ, ŞÜPHENİZ OLMASIN"

"Çok iyi bir takım yaptık. Sakatlıklar yakamızı bırakmadı. Konyaspor maçında olduğu gibi! Dört tane oyuncumuz sakatlığı nedeniyle oynayamadı. Rachid Ghezzal'ı sakatlıktan kullanamadık. Mert Günok sezon başında sakatlığı nedeniyle geç geldi. Josef de Souza sakatlandı. Değerli oyuncularımızın beklenmedik sakatlıkları, bizi beklentilerimizin dışına taşıdı. Sakatlıklara karşı tedbir alındı ama bazıları doğal oluşmuş sakatlıklar. Beşiktaş camiasına bu sıkıntılarımızı söylemek istedim. Seneye inşallah bunlar olmayacak. Gereken kadroyu kurup, şampiyon olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Ve birlik ve beraberlik olmasını istiyorum. Seçim varmış gibi kapı kapı dolaşmak, Beşiktaş için doğru değil."

"EN AZ 3 ÇOK İYİ OYUNCU ALACAĞIZ"

"Minimum 3 çok iyi oyuncu transferi yapacağız, çalışmalarımızı yaptık. Gidenler olursa, yerlerine oyuncu alırız. Zaten çalışmalarımız hazır."

JAMES RODRIGUEZ CEVABI

"James Rodriguez ile ilgilenmiyoruz."

DELE ALLI

"Dele Alli ile sözleşmemiz bitti. Geldiğinde çok heyecanlandığımız bir oyuncuydu. Geri dönmeyecek. Kendisinden beklediğimizi alamadık. İnsani olarak toparlanmasını temenni ediyorum"

JACKSON - SAISS - TAYFUR

"Jackson Muleka için kapımızı çalan çok. Romain Saiss'i de istiyorlar. Tayfur Bingöl'ün opsiyonu var, konuşacağız."

"BİZ DE MALLARI SATSAK BORÇ ÖDENİR"

"Bankalar Birliği borcunu kapatacağını söyleyenler, cebinden para çıkarmıyor! Kulübün mal varlıklarını satıyorlar. Neyi kastettiğimi biliyorsunuz. Biz de mal varlıklarımızı satsak, borç ödenir ama bunu yapmayacağız. Biz de öyle halledebilirdik."

"AVRUPALI GİBİ PLAN YAPMAMIZ LAZIM"

"Avrupa'da başarıyı kovalamamız lazım. Avrupalı gibi düşünmemiz ve plan yapmamız lazım. Bunlar bir günde olacak şeyler değil. Uzun vadede başarılı olmak önemli. Camialar bu konuda destek olmalı. Bir senede başarı isteniyor."

"U17 ÇOK İYİ GELİYOR"

"Altyapıyla ilgili iyi bir süreç geçiriyoruz. Mehmet Ekşi hocamız çok başarılı. U19'da bir penaltıyla şampiyonluk kaybettik. U17 iyi geliyor. 3. tesis bir bataklıktı orayı toparladık. Arkasına bir yurt yapmaya başlıyoruz..."