Fatih Terim döneminde yardımcı antrenör olarak Galatasaray'da görev alan Necati Ateş, sarı-kırmızılı takımda görev yaptığı döneme dair çarpıcı itiraflarda bulundu

Televizyon yorumculuğuna başlayan eski futbolcu, yardımcı antrençr olarak görev yaptığı dönemde, şu an Beşiktaş'ta forma giyen 3 yıldız oyuncuya dair önemli açıklamalar yaptı.

"GEDSON, ELNENY VE OLSEN'İ ALIYORDUK"

Galatasaray'da göreve devam etmeleri durumunda 3 oyuncuyu kadrolarına katacaklarını açıklayan Necati Ateş, "Galatasaray'da kalmış olsaydık devre arası transfer döneminde Gedson Fernandes, Mohamed Elneny ve Danimarka Milli Takımı'ndan Skov Olsen'i alıyorduk" diye konuştu.

"G.SARAY'IN CENTİLMENLİĞİNİ GÖSTERDİK"

Sarı-kırmızılı takımın geçtiğimiz yıl Gedson Fernandes'in yanı sıra Rachid Ghezzal ve Valentin Rosier'i de transfer listesinde bulundurduğunu itiraf eden Necati Ateş, "Gedson Fernandes dışında Rachid Ghezzal ve Valentin Rosier de vardı geçen sene listemizde. Biz aradaki kulüpler olarak sıkıntıları daha yukarıya çekmemek adına, centilmenlik adına çoğu şeye girmedik. Orada çok ciddi Galatasaray'ın centilmenliğini gösterdik" dedi.

"Ismael'in üzerinde Demokles'in kılıcı var" "Ismael'in üzerinde Demokles'in kılıcı var"

Kaynak: Milliyet