Geçtiğimiz günlerde okurlarımıza duyurduğumuz haberimizde, Beşiktaş taraftar grubu Çarşı'nın yönetimle görüşmeler yaparak kombine fiyatlarında indirim talep ettiğini duyurmuştuk.

Bugün alınan kararla Beşiktaş, daha önce açıkladığı kombine bilet fiyatları üzerinde değişikliğe gitti.

Kapalı tribün olarak bilinen Doğu tribün kombinelerini 12.000 TL'den satışa sunan Beşiktaş, kombine fiyatlarını güncelledi.

Ayrıca, Konferans Ligi ön eleme ve grup maçlarının da kombine kart kapsamına dahil edildiği açıklandı.

Çarşı grubu dün yaptığı açıklamada yönetimle yapılan görüşmelerin sonuçsuz kaldığını açıklamıştı. Bu gelişmeden sonra bir görüşme daha yapan Çarşı grubu ve Beşiktaş yönetimi, kombine kart fiyatları ve Konferans Ligi maçları konusunda görüş birliğine vardı.

Beşiktaş Kulübünden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı.

"Yönetim Kurulumuzdan Kombine Biletlerle İlgili Yeni Kararlar

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu'nun gerçekleştirdiği toplantının ardından kombine biletlerle ilgili olarak yeni kararlar alınmıştır.

1- Her zaman olduğu gibi yeni sezonda da mücadele edeceği her kulvarda şampiyonluk hedefiyle yer alacak olan Futbol A Takımımızın bu yoldaki en büyük destekçisi yine taraftarlarımız olacaktır. Bu doğrultuda UEFA Konferans Ligi'nde oynayacağımız 2. Ön Eleme, 3. Ön Eleme ve Play-Off karşılaşmaları ile grup müsabakaları kombine biletlere dahil edilmiştir.

2- Doğu Üst tribünde yer alan 3 kategoride fiyat belirlenmiştir. Buna göre; 413. ve 418. blokların kombine bilet fiyatları 8 bin 500 TL, 414. ve 417. blokların kombine bilet fiyatları 10 bin 500 TL olarak güncellenmiş, 415. ve 416. blokların kombine bilet fiyatları ise 12 bin 500 TL olarak belirlenmiştir.

3- Yenileme döneminde Doğu Üst tribün 413 - 414 - 417 - 418. bloklardan 12.500 TL ücretle kombine alan taraftarlarımızın güncelleme sonrasında mağduriyet yaşamamaları adına aradaki fazla tutarların ücret iadesi yapılacaktır. Kombine ödemesi yapan kişilerin ücret iadesi talebi için [email protected] adresine mail atarak iletişime geçmelerini rica ederiz.

4- 2022-23 sezonunda kombine bilet almasına karşın henüz yenileme yapmayan taraftarlarımız için son kez uzatılan yenileme dönemi, 13 Temmuz Perşembe günü saat 10.00’da başlayarak 14 Temmuz Cuma günü saat 23.59 itibari ile sona erecektir.

5- Beşiktaş Stadyumu’nda kombine bileti olan ve mevcut yerini 2023-24 sezonu için yenileyen ama kombine yerlerini değiştirmek isteyen taraftarlarımız, 16 Temmuz Pazar günü saat 09.00 ile 17 Temmuz Pazartesi günü saat 20.00 arasında Beşiktaş Stadyumu Kombine Satış Ofisi’ne müracaat edebilirler.

Kombine bilet yer değişimi aynı kategoride ya da üst kategori olarak (kategori fiyat farkı alınarak) ücretsiz yapılabilmektedir. Yer değişim işlemleri sadece Beşiktaş Stadyumu Kombine Satış Ofisi’nden gerçekleştirilmektedir.

Beşiktaş Stadyumu’nda kombine bileti olan ve mevcut yerini 2023-24 sezonu için yenileyen taraftarlarımız, koltuklarını istedikleri kişiye sezonluk olarak devredebilirler. Devir hakkını kullanmak isteyen taraftarlarımızın 16 Temmuz Pazar günü saat 09.00 ile 17 Temmuz Pazartesi günü saat 20.00 arasında Beşiktaş Stadyumu Kombine Satış Ofisi’ne başvurmaları gerekmektedir.

Yer değişikliği ve devir işlemi yapmak üzere, hak sahibinin gelemediği durumlarda, hak sahibinin kimlik fotokopisi ve durumu açıklayan bir dilekçe ile herhangi bir yakını Beşiktaş Stadyumu Kombine Satış Ofisi’nde işlemi gerçekleştirebilir.

Parapuan indirimi kullanılarak yenilenen kombine biletlerin bir başkasına devir edilmesi durumunda, yapılan indirim kadar ücretin nakit olarak ödenmesi gerekmektedir.

Kombine biletlerin yer değişimi ya da devir işlemini yapan taraftarlarımız, kendisiyle birlikte sadece 2 kişi adına işlem yapabilmektedir.

6 - 19 Temmuz Çarşamba günü saat 10.00 itibari ile kombineler genel satışa açılacaktır."

Duhuliye.com