dün yaptığı açıklamayla başkan adaylığının fitilini ateşleyen Ahmet Nur Çebi, hafta başında Beşiktaş kulübü başkan adaylığını resmen açıklayacak.

Emre Kocadağ'a son bir kez "çekilme benimle yarışa gir" diyecek. Sonra da Yıldırım Demirören'den de aldığı destekle adaylığını duyuracak.

YILDIRIM DEMİRÖREN TAM DESTEK VERECEK

Çebi'nin listesinde önceki dönemlere göre çok fazla popüler isim olacak. İddialı, paralı ve elini taşın altına koyan isimler yer alacak.

Bu isimlerin ikna edilmesinde Demirören'in önemli rolü olacak.

TRANSFERDE GÖZÜ KARA OLACAK

Başkan Ahmet Nur Çebi yeni dönemde çok daha agresif, transferde gözü kara, teknik direktör seçiminde ise iddialı olacak.

LÖW BOMBASI CAMİAYI HEYECANLANDIRDI

Bir süre önce İstanbul'a gelen ve tesisleri gezdiği haberleri çıkan ve yalanlanmayan menajer Harun Aslan'la Çebi'nin Joachim Löw için görüştüğü ortaya çıktı. Çebi'nin Löw olmasa bile o kalibrede bir teknik direktör getirmek için çalıştığı belirtildi.

ÜNLÜ MENAJERLE TEMASA GEÇTİ

Çebi'nin ayrıca Demirören döneminde Beşiktaş'a Guti, Quaresma ve Simao gibi dünya yıldızlarını da getiren menajer Jorge Mendes'le dirsek teması kurduğu yeni transferler için çalışma yapma konusunda fikir birliğine vardığı da iddia edildi.

Kaynak: Fotospor