Okan Koç'un yorumları şöyle: 

"BEŞİKTAŞ'IN YARIŞTAN KOPMA SEBEBİ YÖNETİM!"

"Beşiktaş yarıştan kopmak üzere. Bence sebebi yönetim. Geçen sezon Ismael geldiğinde Beşiktaş, Fenerbahçe'nin önündeydi ama nerdeyse şampiyon olacaklardı. Beşiktaş, Avrupa'ya bile gidemedi. Bu sene de defalarca 'Ismael ile olmaz' dedik. Yönetim inat etti. Sonuç ortada."

"SERGEN YALÇIN'A DUA ETSİN" 

"Ahmet Nur Çebi, Sergen Yalçın'a dua etsin 3 kupa getirdiği için. Taraftar baskısıyla Sergen Yalçın gelmese çoktan istifa etmek zorunda kalmıştı. Ben sportif başarıya bakarım ama borç inecek denmişti borç da artmaya devam ediyor."

"BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ OLAĞANÜSTÜ KONGREYE GİTMELİ"

"Beşiktaş yönetimi özgüven tazelemek istiyorsa olağanüstü kongre yapması gerekiyor. Başkan 'Camianın %90'ı tarafından desteklendiğimizi biliyoruz' demişti. Seçim yapılsın güven tazelesin başkan. 1-2 isim dışında yönetimin başarısız olduğunu düşünüyorum."

"UMUT MERAŞ SEVDANDAN KOP HOCAM"

"Masuaku varken, Umut Meraş sevdandan kop lütfen Şenol Hocam. Senin orada Weghorst, Cenk gibi hava hakimi olan oyuncuların var. Umut, bir tane hücuma çıkıp orta aç lütfen. Ben şu halimle 30 dakika oynasam daha etkili olurum. Hep geri pas, yan pas."