Medipol Başakşehir (0-1) ve İstanbulspor’la (2-2) oynadığı son 2 maçta 5 puan kaybeden Beşiktaş’ta, eleştiri oklarının hedefindeki Teknik Direktör Valerien Ismael’e Başkan Ahmet Nur Çebi’den destek geldi. Başkan Çebi cuma günü tesislerde bir araya geldiği Fransız hocaya, Fenerbahçe ile 2 Ekim Pazar günü Fenerbahçe ile oynayacakları kritik derbi öncesi güvenoyu ve moral verirken, galibiyet istedi.

Valerien Ismael’den son iki maçı unutarak derbiye odaklanmasını isteyen Başkan Ahmet Nur Çebi’nin, “Yönetim kurulu olarak senin ve takımın sonuna kadar yanındayız. Gündemde konuşulanlara bakma. Biz seninle uzun vadeli planlar yapmak isteriz. Önümüzde çok önemli bir maç var. Galibiyet için hep birlikte hareket etmeliyiz. Kendi sahamızda oynayacağımız bu derbiden galibiyetle ayrılacağımıza inanıyorum. Lig uzun bir maraton. Sana da takıma da sonuna kadar güveniyoruz” ifadelerini kullandığı aktarıldı.

Ziyaretten memnuniyet duyan Teknik Direktör Valerien Ismael’in destek mesajları için Başkan Çebi’ye teşekkür ettiği ve derbiyi kazanmak için büyük bir mücadele ortaya koyacaklarını söylediği vurgulandı.

Bu arada Başkan Ahmet Nur Çebi’nin hafta arası Nevzat Demir Tesisleri’ne bir ziyaret daha gerçekleştireceği belirlendi. Çebi’nin, milli futbolcular takıma döndükten sonra derbiye yönelik geniş bir motivasyon toplantısı yapacağı ifade edildi.

Kaynak: Milliyet