Yaz dönemini rakiplerine göre sessiz geçiren ve Trendyol Süper Lig'de geride kalan Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi yönetimi taraftarın tepkisini çekmişti. UEFA Konferans Ligi'nde Lugano mağlubiyetinin ardından seçim kararı alan yönetime, futbolcuların destek olduğu öne sürüldü.

Çebi'den futbolcularla toplantı kararı aldı

Hazırlanan habere göre, futbolcuların kendisine gönderdiği destek mesajlarından memnun olan Ahmet Nur Çebi, Galatasaray derbisi öncesi bir toplantı yapma kararı aldı. Çebi'nin zorlu maç öncesi oyunculara tam destek vereceği ifade edildi.

"Bugünleri mutlaka atlatacağız"

Futbolcu ve teknik heyetle bir araya gelecek olan Ahmet Nur Çebi, Galatasaray derbisinden önce takıma motivasyon aşılayacak.

Çebi’nin, "Bugünleri mutlaka atlatacağız. Siz sadece maça odaklanın. Hepiniz tek tek çok kaliteli oyuncularsınız. Kazanacağınıza yürekten inanıyorum" ifadelerini kullanacağı aktarıldı.

Galatasaray maçına özel prim çalışması

Ayrıca Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi yönetiminin, motivasyon toplantısının yanı sıra Galatasaray derbisi için özel bir prim çalışması içinde olduğu, galibiyet halinde takıma dağıtılacağı kaydedildi.

Kaynak: Ajansspor