Başkan Ahmet Nur Çebi, şu ifadeleri kullandı: 

"Galatasaray bir sektör yarattı. Evde oturuyorlar, troll olarak para kazanıyorlar. Benim troll hesaplarım yok! Diğerleri kullanıyor. Benim zaten trollere verecek param yok!"

"HOCA VE TAKIMLA DEVAM EDECEĞİZ"

"Hepsi Beşiktaş'ın elemanıdır ama benim değil! 2.000 çalışanım var. Onları eleman gibi göremem. Onlar benim çalışma arkadaşım. Biz bir aileyiz. Ne yöneticimi, ne hocamı, ne de taraftarımız hiçbir zaman yalnız bırakmayacağım. Olağanüstü şartlar gerçekleşmediği sürece, yöneticilerim, hocam ve oyuncularımla devam etmeyi düşünüyorum. Gerekmedikçe bir değişiklik olmayacak. Bir hata varsa, ben de sorumluyumdur. Başarısızlıkta ben suçluyum, bunu bilerek çalışıyorum."

"ZENGİN ÇOCUĞU" AÇIKLAMASI

"Dursun ağabeyi iyi tanırım, çok takdir ettiğim geçmişi var. Anadolu'dan gelmiş, zorluklarla okumuş. Çok da ilginç bir hikayesi var. 30 yıllık dostunun çocuğunu aşağıya çekebilmek için 'Zengin çocuğu' diyor. Zenginlik suçsa, bunu Anayasa'ya koysunlar. Zengin-fakir, kadın-erkek... Hepsinin bu yaşamda bir yeri var. Dursun Bey de zengin, oğlu da zengin. O zaman oğlu Galatasaray'da bundan sonra yer almasın. Erden Timur da çok zengin! Gerçi herkesle iş ilişkisi var, altıyla, üstüyle... Sanırım Dursun Özbek yanlış bir ifade kullandı."

"DURSUN ÖZBEK İLE KONUŞACAĞIM"

"Dursun Özbek'in 'Şampiyon belli' sözüne katılmıyorum. Sayın Galatasaray Başkanımız hiç tarzı olmayan bir durumda, nedenini anlamış değilim! İlk gördüğümde de kendisine soracağım. 'Sen çok mütevazi biriydin, sana ne oldu?' diyeceğim. Tribünlere oynamaktan vazgeçelim. Yöneticiler olarak çok yakın aile ve iş ilişkilerimiz var. Taraftara hoş olsun diye kavga mesajı vermem! Buna sona verelim."

"TFF KOMPLE DEĞİŞMELİ"

"TFF'nin baştan aşağıya değişmesi lazım! Abdurrahman Arıcı'nın açıklaması, diğerlerinin açıklaması... Demek bir sorun var. Sorunu yaratanlarla hesaplaşmalıyız. Hakemlerin değişmesi yetmiyorsa, hepsi gidecek. Gerekiyorsa biz de gidelim! Sadece kulüpler kalsın!"

G.SARAY VE F.BAHÇE'YE ÇAĞRI

"Beşiktaş şampiyon olunca 'Lig tescil edilsin', Galatasaray olursa tescil edilmesin' diyecek biri değilim! Fenerbahçe ve Galatasaray'a teklif ediyorum, haydi deplasman sayılarımızı eşitleyelim! Bekliyorum cevaplarını! UEFA'ya başvuracağız. Ancak UEFA, TFF'nin kararını değiştiremez. Sadece görüş belirtebilir. UEFA zaten görüşünü belirtmiş! Bir kez daha soracağız."

"BİR SONRAKİ SÖZÜM ÇOK AĞIR OLUR"

"Galatasaray ve Fenerbahçe koalisyonu, deprem sırasında bana saldırttı! Siz koalisyonsunuz! Bir daha Beşiktaş'ın sponsorlarını ağzınıza almayın! Bundan sonra sözüm çok ağır olur. O zaman siz NEF Stadyumu ile ilgili açıklamayı yapın!"