Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, TRT Spor'da canlı yayında açıklamalarda bulundu.

Ahmet Nur Çebi, transfer dönemi ve adı geçen yıldızlarla ilgili açıklamalarda bulundu.

İşte Çebi'nin sözleri:

"HEDEFİM ŞAMPİYONLAR LİGİ"

"Ben gerçekten Şampiyonlar Ligi'nde oynamak ve Şampiyonlar Ligi'nde kupa almak hedefim, amacım. Allah nasip eder, etmez. Pandemide 4 kupa aldım. Şampiyonlar Ligi kupası hedefim. Şenol Hoca ile bunu yapabileceğime inanıyorum. Tecrübelerini biliyorum."

TRANSFER AÇIKLAMASI

"(Transfer) Hoca 4 iyi olur diyor, 2'yle sınırlasak, 1'e ikna etsek güzel olur."

"TALISCA VE ZIYECH..."

"Talisca ile ilgili bir çalışmamız yok. Talisca'nın gelme ihtimali yok, böyle bir çalışma yok.Hakim Ziyech ile ilgili bir çalışmamız yok. Saiss alsın, gelsin."

ABOUBAKAR AÇIKLAMASI

"Aboubakar'ın olduğu dönemi de kapattık gitti. Ben inanılmaz iyi bir kontrat yaptım. 1.5 milyon euro veriyordum. Sakatlandı, oynamadı. O zamanki hocamız onun iyi niyetli olmadığını söyledi. Hocanın 'İyi niyetli değil' dediği bir futbolcuyu ağzıyla kuş tutsa alıp oynatmazsınız. Sergen Hoca'nın görüşü benden öndedir. Benim hissi duygularım böyle bir şey yoktu diyor ama ben hoca kadar bilemem. Hoca, 15-20 sene top oynamış, hayatını geçirmiş. Hocanın doğruluk payı benden daha fazladır. Aboubakar'ın da güveni gitmişti, gitmeliydi. Gündemimizde Aboubakar yok. Biz Weghorst ve Muleka ile bu yolu yürüyeceğiz."