Spor yazarı ve yorumcu Savaş Çorlu A Spor’da katıldığı programda Beşiktaş’ı değerlendirdi.

İşte Savaş Çorlu'nun açıklamaları:

Beşiktaş’ta Şenol Güneş dört gözle Ocak ayını bekliyor. Transfer mevzusu biliyorsunuz. Şenol Güneş gelir gelmez iki oyuncuyu gözüne kestirdi, Rosier ve Masuaku. Masuaku güzel bir gol attı, eğer o maç yenilmiş olsaydı çok farklı şeyler konuşulacaktı.

Beşiktaş’ta bir umutsuzluk var kimse mutlu değil, umutsuzluğun sebebi şu; saha dışında Beşiktaş ve Galatasaray’da tribünler takımı beğenmiyor ama Fenerbahçe’de tam tersi kenetlenme devam ediyor.

Beşiktaş’ta daha yeni seçim yapıldı, Hasan Arat adayım diyor, mevcut Divan başkanı iki seneliğine seçildi, ben adayım diyor. Sürpriz bir aday ismi duyuyorum ben...

Ahmet Nur Çebi’nin adı federasyon başkanlığı için geçiyor, böyle bir şeyin olduğu yerde başarı çok zor olur. Benim gördüklerim özellikle divan toplantılarında başkana yüksek tonda en kibar tabirle fırça atması divan başkanının. Divan başkanı yapıcıdır, fırça atmaz hatta toplantılarda yönetime karşı sert dille açıklama yapanlara bir dakika der ve ortamı sakinleştirir. Ne Galatasaray’da, ne de Beşiktaş’ta divan başkanları yönetimle restleşemez.

Divan başkanı toplantı anında başkanla ağız dalaşına girmez. Ne zaman olur? Yönetim kurulu toplantısına girer ve varsa uyarılarını yapar. Divan kurulu başkanları bunun için vardır.

Ortada seçim süreci yokken böyle şeyler olmaz. Bu takıma, kulübe zarar verir.

Duhuliye.com