En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Cezalar sadece Beşiktaş'a! Balotelli'den sonra Muslera da es geçildi

Genel 25.09.2021, 20:29

Geçtiğimiz Salı akşamı oynanan Beşiktaş - Adana Demirspor maçına, maçtan ziyade maç içi ve sonrasındaki olaylar damga vurmuştu.

Adana Demirsporlu Mario Balotelli'nin attığı golden sonra Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ı hedef alarak yaptığı gol sevinciyle başlayan olaylar, maç sonrası stat koridorlarına kadar taşmıştı.

Beşiktaşlı Valentin Rosier'in maç sonrasında kırmızı gördüğü olaylarda Beşiktaş teknik heyetinden Hakan Çalışkan, Ozan Köprülü, Stefano Marrone, Erdal Erdem, Mehmet Can Otay gibi isimler çeşitli cezalara çarptırılırken, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu Beşiktaş teknik heyetinin kendi kendilerine kavga ettiğini düşünmüş olmalı ki, olaylara sebebiyet veren Balotelli dahil olmak üzere, rakipten hiç kimse ceza almadı.

Beşiktaş - Adana Demirspor maçından 2 gün önce oynanan Galatasaray - Alanyaspor maçında çıkan olaylar ise ancak 6 gün sonra ortaya çıktı.

Alanyaspor'un Galatasaray'ı deplasmanda 1-0 mağlup ettiği mücadelenin sonunda Galatasaray kalecisi Muslera'nın Serkan Kırıntılı ve beraberindeki Alanyasporlu oyunculara koridorda saldırdığı, Alanyasporlu Babacar'ın araya girerek olayların büyümesini engellediği görüntüler sosyal medyaya düştü.

Beşiktaşlı taraftarlar iki sorunun cevabını arıyor.

Birincisi, Adana Demirspor maçında çıkan bütün olayların sorumlusu olan Balotelli o maçtan sadece 4 gün sonra nasıl tribünlerde kendisi için açılan pankartın karşısında futbol oynayabiliyor?

İkincisi, Adana Demirspor maçı sonrasında Rosier dakikalar içinde kırmızı kart grüp Altay maçı için cezalı duruma düşerken, rakibine saldıran Muslera'nın görüntüleri tam 6 gündür nasıl gizli tutuluyor, hakem ve gözlemci raporlarında nasıl yazmıyor ve Muslera bu görüntülerin üzerine yarın nasıl ikinci maçına çıkıyor?

Takdiri kamuoyuna bırakıyor, soruların cevabını biz de merakla bekliyoruz.

Duhuliye.com

Yorumlar (53)
Rumuz:
Misafir-6912561 10 ay önce
Feyyaz: "Beşiktaş'ın ikinci şampiyonlukları her zaman daha zor olmuştur." Tuttuğunuz takımı savunun ve kenetlenin ki renkliler korksun.
Mobil-70205 10 ay önce
Bu liğ Beşiktaş' ın üzerine oynanan bir oyundur.
Mobil-85753 10 ay önce
Tahrik eden balotelli ye ceza kuruluna sevk bile yok, Tahrik olanlara var. Sizin adaletiniz hukukunuz bu mu? Kin ve nefretle karar almayı bırakın.
Mobil-44974 10 ay önce
Beşiktaş her ne olursa olsun engellenecek kahrolsun Beşiktaş düşmanları
Misafir-4617121 10 ay önce
efendi olacam diye ses etmezsen böyle olur.
Mobil-81024 10 ay önce
3477069 kessinlerde içinde kalsin
Misafir-3477069 10 ay önce
işinize geliyorsa..burda yönetim böyle çık oyna ya da kes sesini
Misafir-9168005 10 ay önce
PFDK nın verdiği bu cezalar yerinde belkide daha az bile vermişler.
Sen koca Beşiktaş klübü başkanı olupta seçişldiğinden beri hiç bir güç gösterisi yapma ,olaylar sonrasında tvlere sert açıklamalar yapmaktan kaç.Geçen sene "taş üstünde taş bırakmayacağız " dedikte sonra hiç bir şey yapma tam bir korkak ve ezik gibi davranan sözü değersizleşen bir klüp başkanı olursa bu şer odakları az bile yapıyor.
Aciz olanı ezerler.Güçlü olana boyun eğerler.
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.