Ogün Şahinoğlu şunları aktardı:

Şenol Güneş basın açıklamasında çıkıp Hatayspor, Gaziantep oynasın demedi.

Coutinho Türkiye'ye gelmek istemiyor. 

Zajc Fenerbahçe ile anlaştı, Beşiktaş'a transfer ihmali sona erdi.

Halil Dervişoğlu, bugün Beşiktaş evet de se hemen tesislere gelecek o durumda. Halil Dervişoğlu için Beşiktaş yönetimi bir ücret belirliyor ama o da karşı tarafın kabul etmeyeceği düzeyde düşük ama sonuçta Halil Dervişoğlu orada kalsa ona değer katabilecek durumları yok. İki sezondur oynamayan, geçen sezon sakatlık yaşayan bir oyuncudan bahsediyoruz. 

Şenol Güneş sol, sağ kanat ve orta alanda her yerde Halil Dervişoğlu'nu oynatabilirim diyor. 

Yusuf Yazıcı şu an için Beşiktaş'ın gündeminde değil. Çünkü Türkiye'de Trabzonspor dışında bir kulübe giderse 20 milyon euro ödemesi var. Bunun bir çözümü var o da Yusuf Yazıcı bugün, yarın o kontratı fesih ederse olabilir.

Saiss için Marsilya Kulübü'nün bir teklifi var ama yeterli değil.

Beşiktaş yönetimi 3-3,5 milyon euro civarında bir teklf gelirse Saiss'i gönderebilir. Daha doğrusu Saiss'in istediği olacak çünkü ayrılmak istiyor. Ayrılmasına sebe olacak net bir olay yok ama kafaya koymuş gitmek istiyor. Valerien İsmael döneminde gördüğü değeri belki Şenol Güneş döneminde görmedi birde Omar Colley transferi yapılmıştı bunlar sebeb olabilir.

Ghezzal için fiziksel anlamda olumlu dönüş yaptığını söylediler, şu an bir yükleme ardındandan Ghezzal'in durumuna bakmak gerekir. Çünkü orada Şenol Güneş'in bir endişesi var.

Redmond ve Amartey konusu cuma gününe kadar netleşiyor. Cuma günü son gün...