En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

"Cüneyt Çakır'ın iptal ettiği gollerden gol kralı çıkar"

Genel 01.11.2021, 22:03

VOLE yorumcuları Ali Ece ve Serdar Ali Çelikler, geçtiğimiz hafta sonu oynanan Hatayspor - Beşiktaş mücadelesini değerlendirdi.

Yorumlarına Beşiktaş'ın iptal edilen golüyle başlayan ikili; hakem Cüneyt Çakır ve yardımcılarının çok yanlış bir karar verdiğini, pozisyonda ofsaytı gerektirecek hiçbir durumun olmadığını söyledi.

Bunun yanı sıra ikili, Beşiktaş'ın oyununu ve maça başlangıç kadrosunu eleştirirken, Beşiktaş'ın kadro kalitesine güvenere rehavete kapılmasının büyük hata olacağını savundu.

Beşiktaş'ta takım oyununun yanı sıra oyuncuların bireysel performanslarının da henüz istenen seviyede olmaadığını söyleyen Çelikler, bazı oyuncuların özel yaşantılarına dikkat etmediklerini iddia etti.

Batshuayi'nin sakatlığını değerlendiren ikili, yıldız futbolcunun sakatlık sürecinde Kenan yerine Güven'in oynamasının daha iyi bir tercih olacağı görüşünde birleşti.

Duhuliye.com

Yorumlar (19)
Rumuz:
Mobil-40560 7 ay önce
Çünkü cüneyt denen adam katıksız ondan dolayı ayrımcılıkta üst safha bak suratına nasıl biri olduğunu süratı söyleşin meymenetsiz takımların emeklerini çalıyor bu adam aldığı yediği para onun kursağında kalsın inşAllah
Misafir-3994435 7 ay önce
Bekliyorum Ahmet başkan bunun hesabını ne zaman soracak. Cüneyt Cakır denen zevat ne zaman Büyük BEŞİKTAŞIMIZIN maçını yönetse puan kaybediyoruz.
Mobil-68561 7 ay önce
Bu hafta görün Trabzon dogranacak statü böyle Ağaoğlu bir yerini yırtar artık
Mobil-56267 7 ay önce
ya herşeyi geç yönetim uyuyor gidin federasyona söyleyin bize bu durumu açıklasınlar kamuoyu önünde bizde bilelim
Mobil-22145 7 ay önce
Hata değil resmen art niyetle yaptılar Cüneyt denen it hakemler
Misafir-4746134 7 ay önce
sergen hocam iyisin hoşsun beşiktaşın öz evladısın, taraftar seni yedirmez ama sen de var ya zorla kendini yedireceksin. 40 yaşındaki atibayla, kenanla olmuyor. necip en önemli yerde atak başlangıç yerinde olmuyor. can, oğuzhan, salih dururken. bu ikisini dinlesen bile başarı gelir
Mobil-81444 7 ay önce
Yillarca diyoruz lutfen cuneyt çakiri bizim maçlara vermeyin adam hakem degil dusman resmen bize sanki
Mobil-71283 7 ay önce
Milyonlarca euroluk takim kuruyosun..iki kici kirik hakem cikiyor bize gore deyip..goz gore gore kuralin gol dedigi golu vermiyor
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.