"Beşiktaş'ın sorunu teknik adam değil"

Beşiktaş'ın sorununun hocayla değil, oyuncuyla alakalı olduğunu ifade eden Tümer Metin, "Beşiktaş'ın sorunu teknik adam değil. Onla alakalı bir durumla da değil. Serdar Topraktepe, bugün Santos'un da sezon içerisinde gelen diğer hocaların da yaptığı kadar yapıyor. Beşiktaş'ta kenardan gelen sorun yok. Tamamen içeride. Oyuncuyla doğrudan alakalı." dedi.

Tümer Metin'den Jose Mourinho sözleri

Beşiktaş ile gündeme gelen teknik direktör Jose Mourinho hakkında konuşan Tümer Metin, şu ifadeleri kullandı: "Mourinho Türkiye'de çalışacaksa ben gerçekten çok heyecanlanırım. Beşiktaş'ta veya Fenerbahçe'de çalışacaksa.
Bu bende de heyecana sebebiyet verir. Basın toplantısnı takip ederiz. İzleriz merak ederiz."

Sözlerine devam eden Metin, "Ama değil Mourinho, Klopp da gelse koalisyon yapsa bu Beşiktaş'ı yine kurataramaz. Önce hocaya git. Oyuncu havuzu belirlensin. Mourinho'yu getirdin, hayırlı olsun, Fenerbahçe yönetimine de çalım attın... Diyelim ki Beşiktaş aldı. Mourinho'ya elimizdeki kadro bu ve şu oyuncuları transfer edeceğiz diyemezsin. Samet Aybaba taca çıkıyor o zaman. Mourinho ama bana bırakacaksın der. Ben alacağım oyuncuyu der." dedi.