Serdar Ali Çelikler;

Beşiktaş bir kere başkan konusunda üzülüyorum. Hasan beyin bir karakter koyması lazım. Samet Aybaba'yı gönderme hareketleri başladı onu anladım.

Samet Aybaba'ya karşı bir takım twitter hesaplarının, yönetimin hareketlenme var.  Samet Aybaba ile gelecek planlanır mı filan ben devam edeceklerini zannetmiyorum.

Ben olsam Samet Aybaba'yı almazdım kendisini seven birisi olarak söylüyorum ama aldıktan sonra yolları güzel ayırmak lazım. Seni getirdik iyi projeydi ama kan uyuşmadı de ama başka şeylere gerek yok.

Bu arada Beşiktaş'ın bir santrafora ciddi para harcayacağını söylemiştim. Bu santraforu öğrendim ama olması çok zor çünkü çok yüksek maliyetli oyuncu ama Beşiktaş'ın bu tip profillere gitmesi doğru. Beşiktaş yönetimi demiş ki biz santrafora parayı harcayalım 20 milon ise 20 milyon, 30 milyon ise 30 milyon verelim. Beşiktaş demiş ki bizim bütçemiz 50 milyon mu 30'unu santrafora harcayalım, kalecimiz var, 20 milyonun 10 milyonunu da savunma güvenliğine harcayalım geri kalan 10 milyonu da ön tarafa işte Semih var.

Mario Gomez efekti yapacak birini almaya çalışıyorlar.