Fırat Günayer;
Kupada Trabzonspor maçı daha zor olacak çünkü Trabzonspor'un oyunu daha iyi ve Beşiktaş'ın bu oyunu Trabzonspor'u yenmeye yetmez, Beşiktaş'ın o maçı daha iyi oynaması lazım.

Beşiktaş'ın saha içine bakmak lazım çok net bir bitirici olmaması Beşiktaş'ın yani bir Mario Gomez'i, formda bir Aboubakar'ı olmaması rakipteki Icardi'nin olmaması bir problem. 

Semih ve Muçi önemli hücum oyuncuları ancak  bitiricilik başka bir hikaye. Savunmadan iyi top çıkmıyor uzun süredir böyle Şenol Güneş oraya Hadziahmetovic'i koymuştu ve öyle çözmeye çalışmıştı. Final paslarında problem var. Beşiktaş net bir şekilde asist yapamıyor. Bunların dışında da ciddi bir pas kalitesi problemi var.

Beşiktaş 5 teknik direktör değiştirmiş ciddi sıkıntılı bir takım. 

Beşiktaş'taki ana problem Musrati'nin performansı Murati henüz Braga'daki Musrati asla değil onun %10'u falan bile değil çok sıkıntılı durumda. Fiziksel bir problemi var çok ağır, çok fazla top kaybı yapıyor ve Beşiktaş'ın şu an en çok ihtiyacı olan yerde oynuyor.

Savunman iyi değil zaten iyi olsalar Musrati'ye bu kadar yük binmez. Savunmadan tek top çıkaracak isim Musrati ve çok fazla pas hatası yapıyor. Fiziksel ağırlık var, kesicilik işini zaman zaman yapıyor o yüzden de orada bir problem var...

Beşiktaş'ın teknik direktör, sportif direktör gibi konularda henüz bir karar vermediğini düşünüyorum. 

Di Maria ismi çıkıyor ama öteki taraftan Feyyaz Uçar, Samet Aybaba'nın listesinde yok diyor. Enteresan bir görüntü var. Ya tranfer planlaması çok iyi yapıldı her şey hazır ve medyanın kafası karışsın diye şu anda bunlar yapılıyor ya da transfer planlaması henüz netleşmiş değil...