En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

"Dorukhan, seneye Beşiktaş'ta olmaz"

Genel 21.10.2020, 20:41

Son günlerde Beşiktaş'ta en çok merak edilen konulardan biri, genç oyuncu Dorukhan Toköz'ün geleceği.

Beşiktaş ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Dorukhan'ın takımdaki geleceği halen belirsizliğini koruyor.

Başkan Ahmet Nur Çebi'nin açıklamaları sonrası hakkında Fenerbahçe ve Galatasaray haberleri de çıkan oyuncu, yaptığı Beşiktaş paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

VOLE yorumcuları Serdar Ali Çelikler ve Irmak Kazuk ise, oyuncunun önümüzdeki sene Beşiktaş'ta olmayacağını iddia ettiler.

Duhuliye.com

Yorumlar (72)
Rumuz:
Mobil-36279 2 ay önce
Sergen ve Ahmet Nur çöpi olurmu ?
Misafir-7029523 2 ay önce
Toplasan maca etki ettigi 2-3 mac yoktur.
Tolgay gibi bir tek Liverpool golu ile yillardir yatiyor. Artik bu paralari istemek icin deli gibi oynuyor olmaniz gerekiyor.

Kimseye israr etmenin geregi yok. Besiktasi sorumsuz yoneticiler ve menajerler batirdi..
Mobil-49606 2 ay önce
Yeter be olursa olur olmazsa da olmaz. Niye gündemde Dorukhan. Transfer zamanı mı simdi. Amacınız takımda sürekli sorun çıkarmak. Size ne be satılık nesneler.
Mobil-59793 2 ay önce
Çok bile durdu bu bencil yönetimle taraftar bile küstü takıma dorukan gitmiş çokmu salıver gitsin Allah aşkına bu sene beşiktaş zaten yok
Mobil-13593 2 ay önce
Seneye sanırım çebide beşiktaşta olmayacak
Mobil-30917 2 ay önce
Besiktasimizi iki tane capsiz topcu musvettesine harcatmayiz! dorukhan ve fatih aksoy ! kabul edinki ikinizinde karakter sorunu var!
Misafir-3368867 2 ay önce
HERGÜN DORUKHAN İLE İLGİLİ HABER YAPAN VE BEŞİKTAŞ TAN AYRILACAĞI İLE İLGİLİ YORUMDA BULUNAN ARKADAŞLAR, YAKAMIZDAN DÜŞÜN ARTIK. BIRAKIN ADAM FUTBOLUNU OYNASIN, SAKATLIK NEDENİYLE KAYBETTİĞİ GÜVENİNİ YAKALASIN. BİZDE OYNAR VEYA OYNAMAZ , BEŞİKTAŞ DORUKHAN İLE VAR OLMADI, ONSUZ YIKILMAZ. YAYINCI KURULUŞ ÇOK UZUN ZAMANDIR PARA ÖDEMİYOR, AMA KİMSEDEN TIK YOK, YAZSANIZA ALIN SİZE GERÇEK KONU AMA YEMİYOR , İŞSİZ KALIRIM KORKUSU, VURUN BEŞİKTAŞA NASIL OLSA BİŞEYCİKLER OLMAZ, ÇOK YANILIYORSUNUZ, YUKARIDA YÜCE ALLAH VAR.
Mobil-42251 2 ay önce
Ver senelik 1.2 milyon euro kabul etsin etmezse sildirip gitsin.
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.