Beşiktaş Basketbol'dan yapılan açıklama şöyle:

"Değerli taraftarlarımızın bilgisine; Basketbolda geride kalan sezonda yol arkadaşlığı yaptığımız, Kadın Basketbol Takımımızın isim ile forma göğüs sponsorluğu ve Erkek Basketbol Takımımızın şort sponsorluğunu üstlenen GKN Kargo ile iş birliğimizin yeni sezonda genişleyerek sürmesi konusunda görüşmelerin olumlu yönde ilerlediğini belirtmekten mutluluk duyarız. 2023-24 sezonunda Erkek ve Kadın Basketbol Takımlarımızın isim ile forma göğüs sponsorluğunun yanı sıra Akatlar Spor Kompleksi'nin isim hakkını da içerecek yeni anlaşmaya resmiyet kazandırmak için son aşamaya gelmiş olduğumuzu paylaşmaktan memnuniyet duymaktayız."

DUHULİYE DUYURMUŞTU!

Başkan Ahmet Nur Çebi, Umut Tahir Güneş ve Cenk Sümer, dün gece GKN kargo yönetim kurulu başkanı Gökhan Akyürek ile bir araya geldiğini Duhuliye bugün okuyucularına duyurmuştu.

Yapılan görüşme sonrasında, Beşiktaş Kadın ve Erkek basketbol sponsorluğuna GKN kargo getirildi. Anlaşma çerçevesinde, Salon isim hakkı, forma göğüs reklamı ve isim sponsorluğu konusunda anlaşıldı. GKN kargo bu anlaşma doğrultusunda Beşiktaş'a yıllık 4 milyon dolar ödeyecek.